24″ Monitor Samsung Odyssey CRG5

Samsung Odyssey CRG5 monitor o velikosti 24" Zakřivený herní monitor od společnosti Samsung vás nikdy nenechá ve štychu a vy se tak... více informací »
24" Monitor Samsung Odyssey
Značka: Samsung
4 456 Kč
Ověřit dostupnost
Samsung Odyssey CRG5 monitor o velikosti 24" Zakřivený herní monitor od společnosti Samsung vás nikdy nenechá ve štychu a vy se tak...

Samsung Odyssey CRG5 monitor o velikosti 24″ Zakřivený herní monitor od společnosti Samsung vás nikdy nenechá ve štychu a vy se tak můžete směle pustit do nekonečné řady úchvatných virtuálních zážitků. Obraz půjde plynule a bez sekání, takže zažijete nejen dobrodružství v té nejvyšší kvalitě, ale zároveň nedáte vašim protivníkům žádnou šanci. Pohodlně se tak probojujete až k celkovému vítězství. Obrazovka, co pohltí S tímto elegantním zakřiveným monitorem s VA panelem vás každá hra zcela pohltí. Prohnutí 1800R vás dočista pohltí a vy si tak budete moci užívat množství nejrůznějších detailů. Navíc disponuje ochranou proti blikání a to skrze technologii Flicker Free. Budete se tak moci plně soustředit na celkovou hru bez otravného rozptylování. Pro plynulou hru bez sekání S obnovovací frekvencí 144 Hz si budete moci užívat plynulou hru bez sebemenších zaškobrtnutí. Na své nepřátele tak zareagujete okamžitě, jakmile je uvidíte. Aby vás nezastavily otravné lagy, technologie AMD Radeon FreeSync je dokáže poměrně jednoduše omezit. Perfektní barvy S kontrastním poměrem 3 000:1 se můžete spolehnout na perfektní barvy se vším všudy. Bílá tak bude zářit, černá si zajistí skvělou hloubku. Žádný protivník se tak před vámi neskryje. A pokud toužíte vaše virtuální zápolení uzpůsobit danému žánru, zajisté oceníte i užitečný herní režim. Žádaný produkt 24″ Monitor Samsung Odyssey CRG5 je k získání právě nyní tu zařazený v sekci notebooky! Nyní můžete získat jiné zboží ve zmiňované rubrice za akční cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Samsung vám nabízí špičkový sortiment za super ceny. Nové kousky každý den. Náš sortiment je široký, podívejte se také na další skvělé produkty od výrobce Samsung. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek 24" Monitor Samsung Odyssey CRG5 pocházející od značky Samsung jde nakoupit aktuálně na webu až neuvěřitelně levně. Nyní pořídíte za 4 456 Kč.