3D filament Spectrum, Premium PLA, 1,75mm, 80043, navy blue

Prémiové vlastnosti Premium PLA vlákno se díky svým vlastnostem řadí mezi nejčastěji používané 3D tiskové materiály. Při tisku nezapáchá,... více informací »
3D filament Spectrum
Značka: Spectrum
426 Kč
Ověřit dostupnost
Prémiové vlastnosti Premium PLA vlákno se díky svým vlastnostem řadí mezi nejčastěji používané 3D tiskové materiály. Při tisku nezapáchá,...

Prémiové vlastnosti Premium PLA vlákno se díky svým vlastnostem řadí mezi nejčastěji používané 3D tiskové materiály. Při tisku nezapáchá, dodává výrobkům intenzivní barevnost a má minimální smrštivost, což využijete, pokud tisknete na velkoformátových 3D tiskárnách. Pokud by pro vás tyto vlastnosti nebyly dostatečné, snad vás zaujme jeho biologická rozložitelnost. Pro práci všeho druhu S pomocí PLA materiálu dokážete vytisknout jak dekorativní, tak pevné a trvanlivé výtisky. Díky snadnému tisku a intuitivní práci s vláknem si na své přijdou i začátečníci v 3D tisku. Pro případ nouze je součástí balení i návod, který vás provede správným použitím vlákna. Tento exkluzivní produkt 3D filament Spectrum, Premium PLA, 1,75mm, 80043, navy blue lze koupit jednoduše tu na našem webu v oblíbené sekci filamenty. Nyní získáte další produkty z této rubriky za nejlepší ceny. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také více kousků značky Spectrum. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt 3D filament Spectrum, Premium PLA, 1,75mm, 80043, navy blue originál od značky Spectrum naleznete právě nyní opravdu výhodně. V akci za cenu 426 Kč.