3D pero Polaroid Play+

Úžasné 3D modely během chvilky Vytvořte cokoliv jen budete chtít s unikátním 3D perem Polaroid Play+, díky kterému snadno a rychle vytvoříte... více informací »
3D pero Polaroid Play+
Značka: Polaroid
999 Kč
Ověřit dostupnost
Úžasné 3D modely během chvilky Vytvořte cokoliv jen budete chtít s unikátním 3D perem Polaroid Play+, díky kterému snadno a rychle vytvoříte...

Úžasné 3D modely během chvilky Vytvořte cokoliv jen budete chtít s unikátním 3D perem Polaroid Play+, díky kterému snadno a rychle vytvoříte úžasné 3D modely bez potřeby použití drahých tiskáren nebo počítače. Pero Polaroid Play+ se vyznačuje ergonomickým tvarem a elegantním designem. Těšit se můžete na snadné použití, tři optimalizované rychlosti kreslení, šablony pro začátečníky na webu výrobce a na možnost opravovat libovolné plastové předměty u vás doma. Třešničkou na dortu je pak základní sada PLA vláken (červená, modrá a zelená) pro okamžité tvoření. Ekologicky šetrné náplně K peru Polaroid Play+ 3D můžete dokoupit další náplně v podobě PLA vláken až v 20 různých barvách. PLA vlákna jsou vyráběna z obnovitelných zdrojů, jsou nezávadná a jejich likvidace je ekologická. Hlavní surovinou při výrobě těchto vláken je rostlinná biomasa a přírodní látky jako je například celulóza.Tento nejprodávanější výrobek 3D pero Polaroid Play+ je k sehnání bez obtíží tady na našem webu v populární sekci filamenty. Získejte nové zboží ve zmiňované rubrice za rozumné peníze. Značka Polaroid pro své zákazníky poskytuje prvotřídní produkty To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás další vybrané produkty od značky Polaroid. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kousek 3D pero Polaroid Play+ od dodavatele se skvělou pověstí Polaroid najdete v naší nabídce za skvělou cenu. Aktuálně v akci od 999 Kč.
Další elektronika od výrobce Polaroid