AIO PC Lenovo 3 23,8″ ATHLON_3050U 8GB, SSD 256GB, F0FX0022CK

All-in-One počítač Lenovo 3 Kompaktní a malý počítač z řady IdeaCentre od Lenova je opatřen skvělým procesorem i grafikou, takže vás nebude při... více informací »
AIO PC Lenovo 3 23
Značka: Lenovo
13 084 Kč
Ověřit dostupnost
All-in-One počítač Lenovo 3 Kompaktní a malý počítač z řady IdeaCentre od Lenova je opatřen skvělým procesorem i grafikou, takže vás nebude při...

All-in-One počítač Lenovo 3 Kompaktní a malý počítač z řady IdeaCentre od Lenova je opatřen skvělým procesorem i grafikou, takže vás nebude při žádné činnosti omezovat. Kvalitní reproduktory i obraz ve FullHD rozlišení zase zajistí, že si vždycky užijete skvělý zážitek. Užívejte si skvělý výkon Příjemný výkon tomuto zařízení zajišťuje procesor AMD Athlon Silver 3050U i integrovaná grafická karta AMD Radeon. Rychlé načítání všech vašich aplikací pak zajišťuje rychlé SSD. Zároveň disponuje nejrůznějšími porty od USB po HDMI, se kterými si tak připojíte nejednu periferii. Pohlťte se parádním obrazem i zvukem Pro plnohodnotný audiovizuální zážitek se můžete těšit na kvalitní zvuk reproduktorů Harman Kardon i příjemný 23,8″ obraz ve FullHD rozlišení. Bezproblémové videohovory i bezpečnější přihlášení si pak zajistíte skrze integrovanou infračervenou webkameru s rozlišením 5Mpx.

Tento diskontní výrobek AIO PC Lenovo 3 23,8" ATHLON_3050U 8GB, SSD 256GB, F0FX0022CK od spolehlivého výrobce Lenovo můžete najít aktuálně na webu za výhodnou cenu! Aktuálně v akci za 13 084 Kč.