AIO PC Lenovo 3 23,8″ R5 8GB, SSD 512GB, F0FX0025CK

All-in-One počítač Lenovo 3 Kompaktní a malý počítač z řady IdeaCentre od Lenova je opatřen skvělým procesorem i grafikou, takže vás nebude při... více informací »
AIO PC Lenovo 3 23
Značka: Lenovo
16 480 Kč
Ověřit dostupnost
All-in-One počítač Lenovo 3 Kompaktní a malý počítač z řady IdeaCentre od Lenova je opatřen skvělým procesorem i grafikou, takže vás nebude při...

All-in-One počítač Lenovo 3 Kompaktní a malý počítač z řady IdeaCentre od Lenova je opatřen skvělým procesorem i grafikou, takže vás nebude při žádné činnosti omezovat. Kvalitní reproduktory i obraz ve FullHD rozlišení zase zajistí, že si vždycky užijete skvělý zážitek. Užívejte si skvělý výkon Příjemný výkon tomuto zařízení zajišťuje procesor AMD Ryzen 5 3500U i integrovaná grafická karta AMD Radeon Vega 8. Rychlé načítání všech vašich aplikací pak zajišťuje rychlé SSD. Zároveň disponuje nejrůznějšími porty od USB po HDMI, se kterými si tak připojíte nejednu periferii. Pohlťte se parádním obrazem i zvukem Pro plnohodnotný audiovizuální zážitek se můžete těšit na kvalitní zvuk reproduktorů Harman Kardon i příjemný 23,8″ obraz ve FullHD rozlišení. Dotyková obrazovka zase zajistí snadné a pohodlné ovládání. Bezproblémové videohovory i bezpečnější přihlášení si pak zajistíte skrze integrovanou infračervenou webkameru s rozlišením 5Mpx.

Tento výjimečný kus AIO PC Lenovo 3 23,8" R5 8GB, SSD 512GB, F0FX0025CK od značky se skvělou pověstí Lenovo jednoduše můžete sehnat právě teď v nabídce za výhodnou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 16 480 Kč.