AIO PC Lenovo Ideacentre 3 (F0EX0087CK)

Lenovo AIO 3 21,5" S Lenovo AIO 3 ušetříte spoustu místa na stole. Tenké a elegantní tělo displeje má v sobě totiž zabudovaný počítač. Potěší... více informací »
AIO PC Lenovo Ideacentre
Značka: Lenovo
15 048 Kč
Ověřit dostupnost
Lenovo AIO 3 21,5" S Lenovo AIO 3 ušetříte spoustu místa na stole. Tenké a elegantní tělo displeje má v sobě totiž zabudovaný počítač. Potěší...

Lenovo AIO 3 21,5″ S Lenovo AIO 3 ušetříte spoustu místa na stole. Tenké a elegantní tělo displeje má v sobě totiž zabudovaný počítač. Potěší vás i výkonný procesor AMD a bezrámečkový design displeje. Dokonalá podívaná Lenovo AIO nabízí 21,5″ displej s Full HD rozlišením. Čeká na vás sledování seriálů se všemi detaily i ostrými barvami. Díky úložišti o kapacitě 512 GB si navíc kromě seriálů můžete uložit i fotky, soubory, prostě vše na co si vzpomenete. Neskonalý zvuk i obraz Počítač Lenovo vám nabídne vyladěný zvuk díky zabudovaným stereo reproduktorům. Při online hovorech oslníte díky webkameře s vysokým rozlišením a váš hlas bude zaznamenán v té nejvyšší kvalitě. Bezbřehá konektivita K AIO počítači můžete připojit klávesnici, myš, flash disk a další. Mnoho kabelů vám však nemusí tvořit vrásky na čele. S integrovaným organizátorem na kabely vám ani jeden nebude překážet.

Tento velmi žádaný produkt AIO PC Lenovo Ideacentre 3 (F0EX0087CK) od značky Lenovo k dostání na našich stránkách teď za báječnou cenu. Akční ceny již od 15 048 Kč.