Aligator A670 Senior, černá POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Praktický bez zbytečných funkcí Aligator A670 je praktický mobilní... více informací »
Aligator A670 Senior
Značka: Aligator
832 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Praktický bez zbytečných funkcí Aligator A670 je praktický mobilní...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Praktický bez zbytečných funkcí Aligator A670 je praktický mobilní telefon vhodný pro nenáročné uživatele. Díky svému přehlednému TFT displeji o velikosti 2,2″ a velké klávesnici je vhodný pro seniory. Oddělená tlačítka jsou hmatem dobře rozlišitelná a telefon je tak vhodný i pro osoby s nižší citlivostí a pohyblivostí prstů. S velikostí 12,1×5,9 cm a váhou pouze 85g je Aligator A670 ergonomicky přizpůsoben pro pohodlné používání. Součástí základní výbavy telefonu je FM rádio, VGA fotoaparát, přehrávač hudby a videa, svítilna a budík. Pokud by nestačila kapacita vnitřní paměti telefonu, je možné ji rozšířit použitím karty typu MicroSD a to až do velikosti 32GB. Nedílnou součástí moderních mobilních telefonů je také rozhraní bluetooth, které umožňuje bezdrátové propojení např. s počítačem nebo handsfree. Součástí balení je cestovní nabíječka i oblíbený nabíjecí stojánek, se kterým je možné telefon nabíjet a zároveň jej mít stále na očích. Kapacita baterie Li-ion 900 mAh zajistí výdrž až 15 dní. SOS funkce Pro případ nouzové situace je Aligator A670 vybaven praktickým SOS tlačítkem, které po stisku odešle přednastaveným kontaktům SMS s aktuální polohou. Funkce SOS Locator tak dá nejbližším okamžitě vědět, kde se majitel nachází a že potřebuje pomoc. SOS funkce umožňuje i vyžádání polohy – schválené kontakty si mohou pomocí SMS vyžádat informace, kde se telefon (a majitel telefonu) zrovna pohybují. Vynikající produkt Aligator A670 Senior, černá POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ máte možnost sehnat bez obtíží tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice klasické tlačítkové telefony. Připravili jsme pro vás kvalitní produkty z naší sekce snadno online! To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás najdete další produkty od dodavatele Aligator. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Aligator A670 Senior, černá POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od známého výrobce Aligator snadno získáte právě nyní na našich stránkách ve výhodné akci! Nyní pořídíte za super cenu 832 Kč.