Alkohol tester Solight 1T07 ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Alkoholtester Solight 1T07 Dali jste si na oslavě narozenin skleničku... více informací »
Alkohol tester Solight 1T07
Značka: neuvedeno
494 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Alkoholtester Solight 1T07 Dali jste si na oslavě narozenin skleničku...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Alkoholtester Solight 1T07 Dali jste si na oslavě narozenin skleničku vína na přípitek a nevíte, zda už můžete znovu sednout za volant? Toto dilema snadno vyřešíte s pomocí alkoholtesteru Solight 1T07, do kterého stačí fouknout a během 5 – 7 vteřin máte jasno, zda se můžete vydat na cestu. Alkoholtester Solight měří v rozpětí 0,0 – 1,5‰ s přesností ± 0,2‰ a nabízí LCD displej s dvoubarevným podsvícením. Alkoholtester je napájen bateriemi 2x AAA (LR03). Vlastnosti: rozpětí: 0,0 – 1,5‰ přesnost: ± 0,2‰ nastavená úroveň varování: 0,2‰ měrné jednotky: ‰ délka měření: 5 – 7 sec. automatické vypnutí: 35 sec. LCD displej s 2-barevným podsvícením napájení: 2 x AAA (LR03) baterie (nejsou součástí balení) provozní a skladovací teplota: +5°C / +45°C rozměry produktu: 105 x 39 x 12mm; 45g schváleno CE & RoHS příslušenství: 2 ks dýchacích trubiček
Oblíbený a akční kousek Alkohol tester Solight 1T07 jde získat jednoduše tady na našich stránkách v sekci alkohol testery! Nyní si můžete pořídit jiné zboží z této oblíbené sekce na pár kliknutí! U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na více kvalitních produktů od dodavatele neuvedeno. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední značka neuvedeno vás obohatí o kvalitní výrobky za příznivou cenu. Nové kousky každý den.

Kvalitní a levný produkt Alkohol tester Solight 1T07 ROZBALENO od této skvělé značky neuvedeno máte možnost nakoupit momentálně v naši nabídce opravdu levně! Nabídka od 494 Kč.