Amazon Kindle Paperwhite 5 2021 (EBKAM1159)

Čtečka knih Amazon Kindle Paperwhite 5 Čtečka knih od Amazonu je skvělým zařízením pro každého náruživého čtenáře. Nejnovější Paperwrite... více informací »
Amazon Kindle Paperwhite 5 2021
Značka: Amazon
3 759 Kč
Ověřit dostupnost
Čtečka knih Amazon Kindle Paperwhite 5 Čtečka knih od Amazonu je skvělým zařízením pro každého náruživého čtenáře. Nejnovější Paperwrite...

Čtečka knih Amazon Kindle Paperwhite 5 Čtečka knih od Amazonu je skvělým zařízením pro každého náruživého čtenáře. Nejnovější Paperwrite disponuje velkým 6,8palcovým podsvíceným displejem pro co nejpohodlnější zážitek ze čtení. Vhod přijde i vodotěsné krytí, dlouhá výdrž, o 20 % rychlejší otáčení stránek a podpora všemožné škály formátů. Najde své místo jak doma, tak i na cestách. Pro nerušené čtení Displej o velikosti 6,8palců vám díky ztenčeným okrajům zajistí, že se do všech knih nerušeně začtete. Pro ještě větší pohodlí je tu také nastavitelné podsvícení obrazovky, které slouží k tomu, aby vás nebolely oči. K tomu nevytváří odlesky, tudíž její služby budete moci využít i na přímém slunci. Vysoká voděodlnost Nemusíte se dokonce bát poškození vodou. S krytím IPX8 vydrží déšť a byla dokonce testována na krátkodobé ponoření pod sladkovodní hladinou. Budete si tak moci užívat jejích služeb kdykoliv a kdekoliv Dlouhá výdrž baterie Při čtení nebudete muset řešit čas. Čtečka knih vydrží nabitá i několik týdnů, během kterých si můžete užívat knihy vašich oblíbených autorů, stejně jako objevovat ty nové. Pak ji stačí skrze USB 2.0 připojit do sítě nebo k počítači a do 5 hodin můžete zařízení znovu používat. Široká škála formátů Nebudete limitováni ani formáty. Jistotou jsou samozřejmě ty pro Kindle (AZW3 a AZW), ale stejně tak budete moci využít i TXT, PDF a hromadu dalších. S 8 GB volného místa budete mít navíc jistotu, že se na něj vleze každá vaše oblíbená kniha. Ty si můžete jednoduše obstarat i bezdrátově přes Wi-Fi. Cesta k vašim oblíbeným příběhům tak bude více než jednoduchá. Tento kvalitní a levný výrobek Amazon Kindle Paperwhite 5 můžete pořídit právě zde tu na našem webu v populární rubrice notebooky! Prozkoumejte parádní produkty ze zmíněné rubriky za výhodnou cenu! Známá značka Amazon prodává kvalitní zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Ve slevě tento produkt Amazon Kindle Paperwhite 5 2021 (EBKAM1159) od dodavatele se skvělou pověstí Amazon snadno pořídíte právě zde za výhodné peníze! Akční cena 3 759 Kč.