Americká lednice Gorenje NRM918FUX OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Americká ledniceGorenje NRM918FUX Prostorná, výkonná,... více informací »
Americká lednice Gorenje NRM918FUX
Značka: neuvedeno
28 681 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Americká ledniceGorenje NRM918FUX Prostorná, výkonná,...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Americká ledniceGorenje NRM918FUX Prostorná, výkonná, spolehlivá. Taková je čtyřdveřová americká lednice Gorenje NRM918FUX. Dokonalý pomocník do každé větší rodiny a skvělá volba do každé moderní kuchyně. Nabízí celkovou kapacitu 609 l, z čehož 393 litrů připadne chladničce a 216 litrů mrazicí části. Svou energetickou třídou spadá do kategorie F, která vám zajistí větší finanční úspory. Zcela jistě zaujme i svým jednoduchým a elegantním provedením.Větším lákadlem než vzhled jsou ovšem beze sporu její funkce a výbava. Například beznámrazová technologie NoFrost Plus vám ušetří čas a práci vlastním automatickým odmrazováním. A to není zdaleka vše! Už žádné odmrazování Technologie NoFrost Plus se osvědčila jako nejlepší chladicí systém na trhu, protože účinně brání hromadění ledu v interiéru mrazicího prostoru. Do mrazničky je vháněn suchý vzduch, který nezpůsobuje srážení vzduchu ve vnitřním prostoru a vytváření námrazy. Obaly nebo kousky potravin se na sebe nelepí a interiér zůstává čistý. Nemusíte již ztrácet čas odmrazováním, které je jak časově, tak energeticky náročné. Také je díky tomu zajištěno dokonalé mikroklima v chladničce. Ideální klima v každém koutu lednice Multiflow 360° je funkce, která zajišťuje rovnoměrné rozdělení vzduchu v chladničce. Díky tomuto dohází k optimální cirkulaci vzduchu a v celém vnitřku jsou nastaveny ty nejlepší skladovací podmínky. Vychutnejte si čerstvé ovoce i zeleninu, jako ze zahrady Pro objemnou zásuvku CrispZone s HumidityControl je charakteristická nízká teplota a automatická regulace vlhkosti. Díky tomu zůstanou ovoce a zelenina déle čerstvé a svěží. S LED žárovkou máte vždy naprostý přehled S jednoduchou orientací v celém obsahu lednice vám pomůže zabudované LED osvětlení, které vyniká oproti běžným žárovkám 30× delší životností a uspoří až 10× více energie. Tento kvalitní a levný produkt máte možnost najít již dnes tu na webu ve známé sekci americké lednice. Získejte nové produkty ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu. U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na více skvělých produktů od dodavatele neuvedeno. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Americká lednice Gorenje NRM918FUX OBAL POŠKOZEN od společnosti s úžasnou pověstí neuvedeno pohodlně seženete tady se slevou! Zrovna teď v akci za 28 681 Kč.