Americká lednice Gorenje NRS9182VB,černá

Americká lednice Gorenje NRS9182VB, černá Americká lednice Gorenje NRS9182VB je skvělou volbou do každé moderní kuchyně. Nabízí celkovou kapacitu... více informací »
Americká lednice Gorenje NRS9182VB
Značka: Gorenje
23 045 Kč
Ověřit dostupnost
Americká lednice Gorenje NRS9182VB, černá Americká lednice Gorenje NRS9182VB je skvělou volbou do každé moderní kuchyně. Nabízí celkovou kapacitu...

Americká lednice Gorenje NRS9182VB, černá Americká lednice Gorenje NRS9182VB je skvělou volbou do každé moderní kuchyně. Nabízí celkovou kapacitu 535 litrů, z čehož 368 litrů připadne chladničce a 167 litrů mrazící části. Chladnička se skvěle hodí pro početné domácnosti. Svou energetickou třídou spadá to kategorie E, která ušetří vaše úspory. Zcela jistě zaujme i svým jednoduchým a elegantním designem. Plná technologií Multiflow 360° je funkce, která zajišťuje rovnoměrné rozdělení vzduchu v chladničce. Díky tomuto nedochází k šíření pachů a jsou nastaveny nejlepší skladovací podmínky. Total No Frost zajistí automatické odmrazování, které vám ušetří čas a práci. LED displej nabídne intuitivní a jednoduché ovládání, pomocí něhož si nastavíte ideální teplotu. Šetří energii Funkce Dovolená je výborným pomocníkem v době, kdy jsme dlouhodoběji pryč z domova. Sníží spotřebu na minimum a uchová potraviny uvnitř čerstvé. Eco mód nabízí maximální ušetření energie pro samotný chod chladničky. V případě výpadku proudu je akumulační doba 8 hodin. Rychlé chlazení & mrazení Funkce SuperCool podporuje intenzivní chlazení, nastaví teplotu v ledničce na 3°C, aby ochladila potraviny, po šesti hodinách se automaticky vypne a pokračuje ve svém původním nastavení. FastFreeze slouží k okamžitému zmrazení obsahu mrazničky, která tak zachová maximální množství vitamínů a chuti v potravinách. Chladnička obsahuje 5 skleněných polic, 2 zásuvky na zeleninu a ovoce, dveřní police a úložné zásuvky v mrazáku.
Unikátní a oblíbený kus Americká lednice Gorenje NRS9182VB,černá je k sehnání bez problémů tady u nás zařazený v rubrice americké lednice! Mrkněte na jiné produkty ve zmiňované rubrice jednoduše online! Dodavatel Gorenje vás obohatí o kvalitní sortiment.

Tento zlevněný kus Americká lednice Gorenje NRS9182VB,černá od výrobce s dobrým jménem Gorenje máte možnost získat na našich stránkách teď právě za outletovou cenu. Výhodně teď u nás za 23 045 Kč.