Americká lednice Gorenje NRS9182VB,černá VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek je poškrábaný. Americká lednice Gorenje NRS9182VB, černá Americká lednice... více informací »
Americká lednice Gorenje NRS9182VB
Značka: Gorenje
20 029 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek je poškrábaný. Americká lednice Gorenje NRS9182VB, černá Americká lednice...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek je poškrábaný. Americká lednice Gorenje NRS9182VB, černá Americká lednice Gorenje NRS9182VB je skvělou volbou do každé moderní kuchyně. Nabízí celkovou kapacitu 535 litrů, z čehož 368 litrů připadne chladničce a 167 litrů mrazící části. Chladnička se skvěle hodí pro početné domácnosti. Svou energetickou třídou spadá to kategorie E, která ušetří vaše úspory. Zcela jistě zaujme i svým jednoduchým a elegantním designem. Plná technologií Multiflow 360° je funkce, která zajišťuje rovnoměrné rozdělení vzduchu v chladničce. Díky tomuto nedochází k šíření pachů a jsou nastaveny nejlepší skladovací podmínky. Total No Frost zajistí automatické odmrazování, které vám ušetří čas a práci. LED displej nabídne intuitivní a jednoduché ovládání, pomocí něhož si nastavíte ideální teplotu. Šetří energii Funkce Dovolená je výborným pomocníkem v době, kdy jsme dlouhodoběji pryč z domova. Sníží spotřebu na minimum a uchová potraviny uvnitř čerstvé. Eco mód nabízí maximální ušetření energie pro samotný chod chladničky. V případě výpadku proudu je akumulační doba 8 hodin. Rychlé chlazení & mrazení Funkce SuperCool podporuje intenzivní chlazení, nastaví teplotu v ledničce na 3°C, aby ochladila potraviny, po šesti hodinách se automaticky vypne a pokračuje ve svém původním nastavení. FastFreeze slouží k okamžitému zmrazení obsahu mrazničky, která tak zachová maximální množství vitamínů a chuti v potravinách. Chladnička obsahuje 5 skleněných polic, 2 zásuvky na zeleninu a ovoce, dveřní police a úložné zásuvky v mrazáku.
Hodně prodávaný produkt Americká lednice Gorenje NRS9182VB,černá VADA VZHLEDU, ODĚRKY máte možnost dostat zrovna na našich stránkách v populární rubrice lednice. Nyní získáte zcela nové kusy z této populární rubriky za výprodejovou cenu!

Kvalitní výrobek Americká lednice Gorenje NRS9182VB,černá VADA VZHLEDU, ODĚRKY od výrobce Gorenje snadno seženete u nás právě extra se slevou. Cena od 20 029 Kč.