Americká lednice Hisense RQ563N4SI2

Americká lednice Hisense RQ758N4SAIE Americká lednice Hisense RQ758N4SAIE se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou... více informací »
Americká lednice Hisense RQ563N4SI2
Značka: Hisense
27 990 Kč
Ověřit dostupnost
Americká lednice Hisense RQ758N4SAIE Americká lednice Hisense RQ758N4SAIE se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou...

Americká lednice Hisense RQ758N4SAIE Americká lednice Hisense RQ758N4SAIE se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie E, která ušetří nejen vaše finance, ale i životní prostředí. Celkový objem chladící části je 393 l a mrazák pojme 216 l, což poskytuje dostatečné místo pro uskladnění potravin. Na první pohled vás lednice zaujme elegantním a jednoduchým designem, který skvěle zapadne do každé kuchyně. Lednice je vybavena integrovanou rukojetí, která podporuje celkový koncept hladkých linií. Jednoduché a intuitivní ovládání pomocí dotykového LED displeje umožní rychlé nastavení požadovaných vlastností ledničky. O lepší orientaci v prostoru se postará vnitřní LED osvětlení. Beznámrazové chlazení Chladící systém No Frost zabraňuje tvorbě námrazy v mrazničce, ale také v chladící části spotřebiče. Pozitivním následkem je optimální využívání prostor, čistý interiér a nízká spotřeba. Navíc budete ušetřeni manuálního rozmrazování, čímž získáte čas. Super Cool Tato funkce chladí čerstvě přidané potraviny při 3 °C, díky tomuto si zachovají své nutriční hodnoty, chuť a vůni v dlouhodobém horizontu. Po 6 hodinách se automaticky vypne a přejde do běžného režimu chlazení. Super Freeze Rychlé zamrazení čerstvě přidaných potravin při -24 °C, díky čemuž si zachovají své nutriční hodnoty, chuť a vůni v dlouhodobém horizontu. Později se automaticky vypne a přejde opět do běžného režimu mražení. Zlevněný produkt Americká lednice Hisense RQ563N4SI2 jde koupit právě na našich stránkách ve známé kategorii americké lednice. Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky v akci. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Podívejte se také na další prověřené produkty od dodavatele Hisense. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Americká lednice Hisense RQ563N4SI2 originál od výrobce Hisense jednoduše můžete získat v naší online nabídce za nejnižší cenu. Nyní za akční cenu 27 990 Kč.