Americká lednice Hisense RQ758N4SAFE OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Americká lednice Hisense RQ758N4SAFE Americká lednice Hisense... více informací »
Americká lednice Hisense RQ758N4SAFE
Značka: neuvedeno
35 141 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Americká lednice Hisense RQ758N4SAFE Americká lednice Hisense...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Americká lednice Hisense RQ758N4SAFE Americká lednice Hisense RQ758N4SAFE se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie E, která ušetří nejen vaše finance, ale i životní prostředí. Celkový objem chladící části je 393 l a mrazák pojme 216 l, což poskytuje dostatečné místo pro uskladnění potravin. Na první pohled vás lednice zaujme elegantním a jednoduchým designem, který skvěle zapadne do každé kuchyně. Lednice je vybavena integrovanou rukojetí, která podporuje celkový koncept hladkých linií. Jednoduché a intuitivní ovládání pomocí dotykového LED displeje umožní rychlé nastavení požadovaných vlastností ledničky. O lepší orientaci v prostoru se postará vnitřní LED osvětlení. Beznámrazové chlazení No Frost Chladící systém No Frost zabraňuje tvorbě námrazy v mrazničce, ale také v chladící části spotřebiče. Pozitivním následkem je optimální využívání prostor, čistý interiér a nízká spotřeba. Navíc budete ušetřeni manuálního rozmrazování, čímž získáte čas. Multi AirFlow Technologie Multi AirFlow se stará o rovnoměrnou distribuci studeného vzduchu, který je rozváděn pomocí ventilačních otvorů. V každém rohu lednice bude konstantní chladný vzduch, který udrží potraviny dlouhodobě čerstvé, plné chuti a živin. Super Cool Tato funkce chladí čerstvě přidané potraviny při 3 °C, díky tomuto si zachovají své nutriční hodnoty, chuť a vůni v dlouhodobém horizontu. Po 6 hodinách se automaticky vypne a přejde do běžného režimu chlazení. Super Freeze Rychlé zamrazení čerstvě přidaných potravin při -24 °C, díky čemuž si zachovají své nutriční hodnoty, chuť a vůni v dlouhodobém horizontu. Po 52 hodinách se vypne a přejde do běžného režimu mražení.
Hodně oblíbený výrobek můžete pořídit prostě tady na našich stránkách umístěný v kategorii americké lednice! Nyní si můžete koupit zlevněné produkty z naší sekce za super cenu! Výrobce neuvedeno pro své zákazníky dodává velmi kvalitní sortiment za dobrou cenu.

Velmi žádaný výrobek Americká lednice Hisense RQ758N4SAFE OBAL POŠKOZEN od skvělého výrobce neuvedeno naleznete právě teď u nás ve slevě! Výhodně za skvělou cenu 35 141 Kč.