Americká lednice LG GSB470BASZ, 10 let záruka na kompresor VADA V

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má škrábanec 1cm na zadní levé hraně (nepohledová část). Invertorový... více informací »
Americká lednice LG GSB470BASZ
Značka: LG
18 911 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má škrábanec 1cm na zadní levé hraně (nepohledová část). Invertorový...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má škrábanec 1cm na zadní levé hraně (nepohledová část). Invertorový lineární kompesor Luxusní americká lednice LG GSB470BASZ je vybavena jedinečným invertorovým lineárním kompresorem, který využívá namísto běžného recipročního pohonu lineární pohon pístu. Způsobuje tak nižší vnitřní tření a výsledkem je až o 32 % nižší spotřeba energie. Kombinovaná chladnička amerického typu nabízí opravdu veliký prostor pro uložení vašich potravin. Chladnička o objemu 406 l má celkem 4 police z tvrzeného skla, 2 zásobníky na zeleninu a držák na vajíčka. Je vybavena deodorizerem, který pohlcuje zápach a pomahá udržovat svěží vzduch. Mrazák s kapacitou 220 l má 4 police a 2 zásuvky. Moist balance crisperTM Speciální přihrádka Moist balance crisperTM zajišťuje ideální podmínky pro skladování zeleniny a ovoce. Přebytečná vlhkost z potravin se odpařuje a kondenzuje na mřížce namísto toho, aby kapala zpět na potraviny. Zachovává tak uvnitř správnou rovnováhu vlhkosti. Smart diagnosisTM Technologie LG Smart diagnosisTM dokáže během chvilky diagnostikovat závadu na vašem spotřebiči a obratem navrhnout způsob, jak problém vyřešit. Velmi prodávaný kus Americká lednice LG GSB470BASZ, 10 let záruka na kompresor VADA V máte možnost koupit ještě tady na webu ve známé sekci smart. Pořiďte si další produkty ve zmiňované kategorii za parádní cenu.

Tento nejprodávanější kus Americká lednice LG GSB470BASZ, 10 let záruka na kompresor VADA V od známého výrobce LG pohodlně nakoupíte nyní skutečně levně. Akční cena 18 911 Kč.