Americká lednice Samsung RS50N3513SA/EO OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Stylová harmonie Doplňte svou domácnost moderní... více informací »
Americká lednice Samsung RS50N3513SA/EO
Značka: Samsung
24 691 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Stylová harmonie Doplňte svou domácnost moderní...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Stylová harmonie Doplňte svou domácnost moderní minimalistickou lednicí v elegantním provedení. Díky svému čistému ocelovému vzhledu se stane přirozenou součástí vaší kuchyně, její symetrii pak vyzdvihují i dokonale ploché dveře se svislými rukojeťmi. Čerstvost bez námrazy Uchovejte potraviny déle čerstvé i bez jejich zmrazení. Technologie No Frost optimalizuje proudění vzduchu v chladničce, čímž v ní zajišťuje konstantní teplotu bez nežádoucích výkyvů. Zabraňuje tak nutnosti chladničku odmrazovat a pomáhá zachovat čerstvost uskladněného jídla. Méně hluku, nižší spotřeba Lepší energetická účinnost, nižší úroveň hluku a dlouhodobá životnost. To jsou výhody kompresoru s digitálním invertorem. Ten se navíc automaticky přizpůsobí požadavkům na chlazení. Podle potřeby se nastaví na jednu ze sedmi úrovní rychlosti, jeho provoz je tak tišší a úspornější Díky nižšímu opotřebení je na něj navíc poskytována záruka 10 let. Vždy optimální teplota Vaše potraviny zůstanou čerstvější i díky technologii All-around Cooling. Tento chladicí systém totiž pracuje rovnoměrně v celém prostoru spotřebiče. Ventilační otvory jsou umístěny na úrovni každé police, takže nikde nedochází k teplotním výkyvům a všude jsou zachovány podmínky pro optimální chlazení. Okamžité zmrazení Stačí stisknout jediné tlačítko – a během okamžiku vyrobíte led nebo rychle zmrazíte jídlo. Funkce Power Freeze automaticky nastaví teplotu mrazáku na nejnižší možnou úroveň, navíc potraviny ochladí mnohem silnějším proudem ledově chladného vzduchu. Je tak ideální nejen pro rychlou výrobu kostek ledu, ale například i intenzivní ochlazení zmrzliny. Získejte více prostoru Využijte objemný prostor chladničky skutečně efektivně. Speciální volitelné části slouží k praktickému uskladnění mléčných výrobků nebo vína. Takže jogurty pro ranní snídani budete mít neustále po ruce a láhve s vínem zůstanou v bezpečí.Tento nejprodávanější produkt Americká lednice Samsung RS50N3513SA/EO OBAL POŠKOZEN najdete bez problémů tady na stránkách ve známé rubrice americké lednice. Pořiďte si kvalitní výrobky z této kategorie za skvělou cenu. Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete další skvělé zboží značky Samsung. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Americká lednice Samsung RS50N3513SA/EO OBAL POŠKOZEN od výrobce Samsung jednoduše můžete získat tady a teď skutečně výhodně! Právě teď za cenu 24 691 Kč.