Americká lednice Toshiba GR-RF610WE-PGS(22)

Americká lednice Toshiba GR-RF610WE-PGS(22) Uvažujete o nové lednici s mrazákem, která nejenže se dobře postará o vaše potraviny,... více informací »
Americká lednice Toshiba GR-RF610WE-PGS(22)
Značka: Toshiba
28 190 Kč
Ověřit dostupnost
Americká lednice Toshiba GR-RF610WE-PGS(22) Uvažujete o nové lednici s mrazákem, která nejenže se dobře postará o vaše potraviny,...

Americká lednice Toshiba GR-RF610WE-PGS(22) Uvažujete o nové lednici s mrazákem, která nejenže se dobře postará o vaše potraviny, ale také skvěle vypadá? Pak by vám mohla padnout do oka právě tato americká lednice značky Toshiba. Je vybavena inovativními technologiemi, které vám pomohou omezit plýtvání i zredukovat spotřebu energie, a kromě toho, že bere ohled na životní prostředí, se navíc bude krásně vyjímat v interiéru. Digitální panel Moderní ovládací panel, který je i designovým prvkem spotřebiče, nabízí lehkost intuitivního užívání a zvládne ho tak opravdu každý! LED osvětlení S jemným a úsporným LED osvětlením budete mít dokonalý přehled nad celým interiérem lednice, aniž by tím trpěly vaše oči. Duální invertor Díky kombinaci ventilátoru s kompresorem máte zaručen spolehlivý provoz lednice s nižší hlučností, efektivnějším chlazením a až 20% úsporou energie. Rychlé a stabilní chlazení S technologií Alloy CoolingTM je interiér spotřebiče vychlazen mnohem rychleji než u běžné lednice. Vnitřní teplota mimo to zůstává na stabilní úrovni, což má za následek uchovávání potravin déle v čerstvosti a dokonce i ke snížené spotřebě energie. Rovnoměrnou distribuci studeného vzduchu do prostoru pak zajišťuje technologie Multi Air-Flow, která tímto zabraňuje vysušení potravin. Pro nový nákup můžete také využít funkci super cool, která dočasným intenzivním poklesem vnitřní teploty uchová tyto čerstvé potraviny v co nejlepší kvalitě a zároveň ochrání ty, co v lednici byly už dříve. V mrazicí části obdobným způsobem funguje funkce super freeze.
Tento diskontní kus naleznete také tady u nás v oblíbené kategorii americké lednice! Najděte si nové produkty ze zmíněné kategorie jednoduše online. Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na více produktů od dodavatele Toshiba. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Toshiba vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní sortiment .

Unikátní a žádaný výrobek Americká lednice Toshiba GR-RF610WE-PGS(22) od značky s dlouholetou historií Toshiba pohodlně získáte právě teď v naší nabídce za skvělou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 28 190 Kč.