Americká lednice Toshiba GR-RF692WE-PMJ(06)

Americká lednice Toshiba GR-RF692WE-PMJ(06) Uvažujete o nové lednici s mrazákem, která nejenže se dobře postará o vaše potraviny,... více informací »
Americká lednice Toshiba GR-RF692WE-PMJ(06)
Značka: Toshiba
43 990 Kč
Ověřit dostupnost
Americká lednice Toshiba GR-RF692WE-PMJ(06) Uvažujete o nové lednici s mrazákem, která nejenže se dobře postará o vaše potraviny,...

Americká lednice Toshiba GR-RF692WE-PMJ(06) Uvažujete o nové lednici s mrazákem, která nejenže se dobře postará o vaše potraviny, ale také skvěle vypadá? Pak by vám mohla padnout do oka právě tato americká lednice značky Toshiba. Je vybavena inovativními technologiemi, které vám pomohou omezit plýtvání i zredukovat spotřebu energie, a kromě toho, že bere ohled na životní prostředí, se navíc bude krásně vyjímat v interiéru. Duální chladicí systém Jednou z důležitých a především výhodných vlastností lednice, která potravinám rozhodně prospívá, je možnost individuálního nastavení teploty chladicího prostoru a mrazáku. Samostatná regulace teploty umožňuje použití optimálního množství studeného vzduchu, tím pádem vede k prodloužení životnosti skladovaných jídel. Regulace vlhkosti Dosáhněte delší čerstvosti ovoce a zeleniny díky přihrádkám s nastavitelnou regulací vlhkosti. Čistý vzduch Spusťte funkci Plasma Pure a skoncujte s nepříjemnými pachy a bakteriemi uvnitř lednice.
Velmi prodávaný produkt Americká lednice Toshiba GR-RF692WE-PMJ(06) je k získání jednoduše tu na webu ve známé sekci americké lednice! Nyní můžete získat akční výrobky ve zmiňované kategorii za akční cenu! Tato značka Toshiba vás obohatí o špičkové produkty. za překvapivě výhodné ceny. A tady je důkaz!

Tento nejprodávanější kousek Americká lednice Toshiba GR-RF692WE-PMJ(06) od kvalitní značky Toshiba seženete aktuálně na webu skutečně levně. Nabídky již od 43 990 Kč.