Americká lednice Whirlpool WQ9 B2L OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Velká a přitom úsporná WHIRLPOOL WQ9 B2L je designově... více informací »
Americká lednice Whirlpool WQ9 B2L OBAL
Značka: Whirlpool
37 041 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Velká a přitom úsporná WHIRLPOOL WQ9 B2L je designově...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Velká a přitom úsporná WHIRLPOOL WQ9 B2L je designově povedená a cenově dostupná kombinovaná chladnička o obřím objemu 591 litrů, která je jako stvořená pro milovníky velkého a přehledného prostoru. Spadá do úsporné energetické třídy E a jistě potěší i velmi tichým chodem, jelikož hlučnost nepřekročí hranici 37 dB. Vyspělé technologie Disponuje vyspělými technologiemi, jako jsou No Frost, Multi Flow, jež pomáhají k maximálnímu komfortu při používání. Technologie 6. Smysl aktivně kontroluje vnitřní vlhkost pro čtyřikrát delší čerstvost potravin, ideální teplotu obnovuje až pětkrát rychleji. V prostoru chladničky najdete dostatečný prostor pro všechny druhy potravin, nechybí ani samostatné zásuvky na zeleninu. Praktické funkce Samozřejmě nechybí funkce pro rychlé chlazení a rychlé mrazení. V neposlední řadě nutno zmínit propracovaný NoFrost systém, který díky proudění vzduchu snižuje vlhkost a zamezuje tak tvorbu námrazy. Komfort je pak podtržen úsporným LED osvětlením a intuitivním dotykovým ovládáním. Multi Flow Díky rovnoměrné cirkulaci vzduchu Multi Flow v ledničce Whirlpool vydrží potraviny mnohem déle čerstvé. Efektivně rozdělený prostor Prostor chladící části o objemu 384 l rozdělují 3 skleněné police, z čehož 2 jsou výškově nastavitelné. Samozřejmostí jsou pak transparentní boxy na ovoce a zeleninu. Ve dveřních přihrádkách je rovněž dostatek prostoru pro drobnější potraviny i vysoké láhve. V mrazící části o objemu 207 litrů se pak nachází další přihrádky pro přehledné uložení potravin.
Tento neodolatelný produkt Americká lednice Whirlpool WQ9 B2L OBAL POŠKOZEN můžete koupit také tu na našem webu zařazený v kategorii americké lednice. Nyní si můžete koupit nové produkty z naší rubriky za skvělou cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Whirlpool pro své zákazníky nabízí špičkové výrobky . Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Tento kvalitní a žádaný produkt Americká lednice Whirlpool WQ9 B2L OBAL POŠKOZEN od známého dodavatele Whirlpool seženete u nás teď za skvělou cenu. Nabídka od 37 041 Kč.