Anténní zesilovač s rozbočovačem Hama 205228, zásuvkový

Anténní zesilovač Hama 205228 Praktický zesilovač anténního signálu od ověřeného výrobce Hama dokáže navýšit signál o celých 22 decibelů,... více informací »
Anténní zesilovač s rozbočovačem Hama 205228
Značka: Hama
799 Kč
Ověřit dostupnost
Anténní zesilovač Hama 205228 Praktický zesilovač anténního signálu od ověřeného výrobce Hama dokáže navýšit signál o celých 22 decibelů,...

Anténní zesilovač Hama 205228 Praktický zesilovač anténního signálu od ověřeného výrobce Hama dokáže navýšit signál o celých 22 decibelů, přičemž si pro sebe nezabírá příliš místa a jeho využití díky připojení přímo do zásuvky nemůže být jednodušší. Využít jej na víc můžete hned pro dvě zařízení a se svým designem navíc skvěle zapadne mezi ostatní elektroniku. Snadné použití Asi největší výhodou přístroje je jeho snadné použití. Díky integrovanému napájecímu zdroji a vidlici jej totiž jednoduše připojíte do síťové zásuvky a koaxiální vstup s dvěma výstupy pak využijete pro vedení anténního drátu. Jednodušší řešení pro vedení signálu na delší vzdálenost tak asi nenajdete. Regulovatelné zesílení Další skvělou vlastností je možnost regulování zesílení pomocí otočného knoflíku až na maximálních 22 dB. Zesilovač je pak vybaven i samostatným síťovým vypínačem, přičemž o tom, zda je přístroj v provozu či ne informuje provozní LED kontrolka. Tento neodolatelný výrobek Anténní zesilovač s rozbočovačem Hama 205228, zásuvkový lze pořídit již dnes na stránkách v populární sekci antény! Připravili jsme ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za akční cenu!

Kvalitní a oblíbený produkt Anténní zesilovač s rozbočovačem Hama 205228, zásuvkový od značky s dobrým jménem Hama snadno najdete u nás extra se slevou. Nabídka od 799 Kč.