Antivibrační podložka Meliconi 656141

Univerzální antivibrační podložka Univerzální podložka s integrovanými kolečky pro velké spotřebiče Chrání spotřebič před nárazy, vibracemi... více informací »
Antivibrační podložka Meliconi 656141
Značka: Meliconi
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Univerzální antivibrační podložka Univerzální podložka s integrovanými kolečky pro velké spotřebiče Chrání spotřebič před nárazy, vibracemi...

Univerzální antivibrační podložka Univerzální podložka s integrovanými kolečky pro velké spotřebiče Chrání spotřebič před nárazy, vibracemi a tlumí zvuk Kolečka na podložce umožňují pohybovat spotřebičem bez námahy Vhodné pro pračky, sušičky a myčky s hloubkou 44–66 cm Výsuvné boční brzdy slouží k ukotvení spotřebiče Maximální hmotnost 300kg
Kvalitní a velmi žádaný kousek máte možnost získat teď tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice příslušenství k pračkám! Podívejte se na ještě ostatní produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu. U zákazníků oblíbená značka Meliconi vás a vaše blízké obohatí o skvělé zboží.

Tento exkluzivní produkt Antivibrační podložka Meliconi 656141 od našeho známého výrobce Meliconi seženete tady teď právě za parádní cenu. Právě nyní za skvělou cenu 1 299 Kč.