Apple AirPods MV7N2ZM/A ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Zamotají ti hlavu. Bez drátů. Bez námahy. Jen je vytáhni a jsou... více informací »
Apple AirPods MV7N2ZM/A ROZBALENO
Značka: Apple
3 031 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Zamotají ti hlavu. Bez drátů. Bez námahy. Jen je vytáhni a jsou...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Zamotají ti hlavu. Bez drátů. Bez námahy. Jen je vytáhni a jsou připravené k použití se všemi tvými zařízeními. Dej si je do uší a hned se připojí. Začni mluvit a bude ti krásně rozumět. Představujeme AirPods. Snoubí jednoduchost s technologií jako nikdy předtím. A pak že kouzla neexistují. Bezdrátové pecky. Konečně rozuzlené. Nastaví se jedním klepnutím, pak zůstávají automaticky zapnuté a neustále připojené.1 A stejně snadno se používají. Poznají, když je máš v uších, a pozastaví přehrávání, když je vyndáš. Stejně kouzelně se chovají, ať posloucháš hudbu z iPhonu, Apple Watch, iPadu, nebo Macu. Co tam dělá čip? Spoustu věcí. Všechny převratné funkce AirPods vykonává čip W1 vlastní konstrukce Apple. Stará se o mimořádně účinné bezdrátové připojení a výborný zvuk. A pracuje s baterií tak šetrně, že na jedno nabití můžeš poslouchat 5 hodin. Jeho výkon je na tak malé zařízení neslýchaný. Ví, kdy mluvíš Hlasový akcelerometr pozná, kdy mluvíš. A pomáhá mikrofonům metodou formování paprsku filtrovat okolní hluk a zaměřovat tvůj hlas. Ví, kdy posloucháš Čip W1 v souhře s optickými čidly a pohybovými akcelerometry automaticky ovládá zvuk a aktivuje mikrofon. A jestli chceš zrovna používat jednu nebo obě pecky, to už je na tobě. AirPods taky pomocí čidel poznají, když si je dáš do uší, a začnou hrát. Poslech na celý den i noc AirPods vydrží na jedno nabití hrát celých 5 hodin. A aby stačily tvému rytmu, jejich nabíjecí pouzdro má kapacitu na několik dalších nabití. Celkem tak máš energii na 24 hodin. Potřebuješ rychle dobít baterky? Za 15 minut v pouzdru se ti pecky nabijí na 3 hodiny poslechu. Baterii si zkontroluješ tak, že AirPods podržíš u iPhonu. Průzračně čistý zvuk Hudba, filmy i všechno ostatní se ti bude dobře poslouchat. AirPods produkují bohatý zvuk ve vysoké kvalitě kodeku AAC. A aby tě bylo při hovoru slyšet, dva mikrofony s formováním paprsku odfiltrují hluk na pozadí. Nastaví se samy AirPods se automaticky propojí se všemi tvými zařízeními Apple. Jsou současně připojené k iPhonu i Apple Watch a zvuk se mezi zařízeními přepíná okamžitě. Chceš poslouchat Mac nebo iPad? Stačí na něm zvolit AirPods. Tento neodolatelný produkt Apple AirPods MV7N2ZM/A ROZBALENO získáte bez problémů na webu zařazený v rubrice audio! Nyní pořídíte kvalitní produkty ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu! Významný výrobce Apple nabízí vynikající produkty..

Nejprodávanější výrobek Apple AirPods MV7N2ZM/A ROZBALENO s osvědčenou značkou Apple snadno získáte v naší online nabídce za výhodné peníze! Nyní pořídíte za super cenu 3 031 Kč.