Apple Mac mini (MXNG2CZ/A)

Mac mini Malé tělo. Skvělý výkon. Dostihový kůň, který vítězí Stolní počítač Apple Mac mini vás dostane kompaktními rozměry, ale také... více informací »
Apple Mac mini (MXNG2CZ/A)
Značka: Apple
29 990 Kč
Ověřit dostupnost
Mac mini Malé tělo. Skvělý výkon. Dostihový kůň, který vítězí Stolní počítač Apple Mac mini vás dostane kompaktními rozměry, ale také...

Mac mini Malé tělo. Skvělý výkon. Dostihový kůň, který vítězí Stolní počítač Apple Mac mini vás dostane kompaktními rozměry, ale také především svým neskutečným výkonem. V malém těle o rozměrech 20×20 cm naleznete šestijádrový procesor Intel Core i5 s frekvencí až 4,1 GHz, který vám zajistí dokonalou plynulost celého systému i pro náročnější aplikace. Chlazení Nová termální architektura a větší větrák zajistí dokonalé proudění vzduchu tak, abyste mohli využít svůj Mac mini naplno i při řešení náročnějších úkolů. Operační paměť Díky vysoce výkonné DDR4 operační paměti o velikosti 8 GB bude renderování videí nebo práce s obrovskými soubory hračka. Úložiště Mac mini má v sobě nové 512GB flashové SSD úložiště na sběrnici PCle, které je až čtyřikrát rychlejší, než flashové úložiště předchozí generace. Obrovské soubory můžete jednoduše a hlavně rychle otevírat. Spouštění náročnějších aplikací je otázka vteřiny. Ještě více výkonu Mac mini se díky svým rozměrům hodí i do situací, kdy je potřeba více jader a mnohem větší výkon. Člověk nikdy neví, kdy se mu bude hodit jeden Mac mini a kdy desítky Maců. Porty a sloty Počítač Mac mini se může pochlubit hned čtyřmi porty Thunderbolt 3, které nabízí solidní možnosti produktivního zapojení – připojení dvou 4K displejů nebo jednoho 5K displeje a především přenos dat s rychlostí až 40 GB/s. Dále jistě oceníte HDMI 2.0 nebo dva klasické USB 3.0 konektory. Nechybí ani 3,5mm jack nebo možnost připojení pevného internetu.Tento kvalitní produkt Apple Mac mini (MXNG2CZ/A) můžete najít lehce tady na našem webu ve známé kategorii notebooky! Nyní získáte ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice ve slevě! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další kvalitní produkty od značky Apple. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Apple prodává prvotřídní produkty.

Nový produkt Apple Mac mini (MXNG2CZ/A) od našeho výrobce Apple můžete dostat momentálně za akční cenu! V akci od 29 990 Kč.