AQ Vision OKDR44R TV držák 23″-55″ 30kg kloubový POUŽITÉ, NEOPOTŘ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Skvělá kompatibilita Výsuvný polohovatelný držák AQ VISION... více informací »
AQ Vision OKDR44R TV držák
Značka: AQ Vision
679 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Skvělá kompatibilita Výsuvný polohovatelný držák AQ VISION...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Skvělá kompatibilita Výsuvný polohovatelný držák AQ VISION OKDR44R je určený pro domácnosti, které chtějí svoji televizi stylově pověsit na zeď a navíc mít možnost jejího natočení. Držák je připraven pro televize s úhlopříčkami od 23″ do 55″, takže s vámi vydrží, i když si do budoucna pořídíte větší obrazovku. Unese modely do 30 kg a je kompatibilní s VESA od 75×75 do 400×400 mm, takže bude určitě pasovat i k vaší televizi. Možnosti polohování Při manipulaci nabízí náklon +20° až -20° a natočení +90° až -90°, což vám dopřeje vždy ten ideální úhel ke sledování, ať už sedíte v kterémkoliv rohu gauče. Pomocí kloubu pak můžete televizi polohovat blíž ke stěně, či naopak dál, a to v rozmezí 88 až 398 mm. Samozřejmostí je poté i snadná instalace, díky čemuž zvládnete svoji televizi i samotný držák připevnit během pár chvil.

Tento velmi oblíbený výrobek AQ Vision OKDR44R TV držák 23"-55" 30kg kloubový POUŽITÉ, NEOPOTŘ od skvělého výrobce AQ Vision snadno můžete najít tady a teď právě extra se slevou! Výhodně za super cenu 679 Kč.