Ardes AR5C45PH POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Skvělý pomocník Nevíte kam se schovat před horkým letním dnem?... více informací »
Ardes AR5C45PH POUŽITÉ
Značka: neuvedeno
1 766 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Skvělý pomocník Nevíte kam se schovat před horkým letním dnem?...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Skvělý pomocník Nevíte kam se schovat před horkým letním dnem? Máme pro vás jednoduché řešení. Stojanový ventilátor Ardes AR5C40PH se rád postará o to, aby vzduch ve vašem domě či na chalupě byl zase příjemně chladný a vy si mohli dopřát relax. Užitečné funkce Jedná se o praktického pomocníka, který vás již na první pohled zaujme svým kvalitním nerezovým provedením a kruhovou základnou, která poskytuje větší stabilitu. Snoubí se zde kvalitní design a nepřekonatelný výkon. Stojanový ventilátor Ardes AR5C40PH se pyšní 4 vysokorychlostními hliníkovými vrtulemi, které lze roztočit až ve 3 rychlostech a navíc jsou doplněny oscilačním pohybem.Tento diskontní produkt Ardes AR5C45PH POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ máte možnost najít mimo jiné tu na stránkách ve známé rubrice ventilátory. Podívejte se na ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu! Tento výrobce neuvedeno má v nabídce vynikající sortiment. za extra cenu! A to ještě není vše! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od značky neuvedeno. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Ardes AR5C45PH POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od značky neuvedeno jednoduše můžete sehnat právě teď v nabídce za mimořádně nízkou cenu. V akci od 1 766 Kč.