Ardes U20 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Ultrazvuková metoda Zvlhčovač vzduchu Ardes U20 využívá... více informací »
Ardes U20 OBAL POŠKOZEN
Značka: neuvedeno
1 420 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Ultrazvuková metoda Zvlhčovač vzduchu Ardes U20 využívá...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Ultrazvuková metoda Zvlhčovač vzduchu Ardes U20 využívá efektivní ultrazvukovou metodu. Zvlhčení místnosti prospívá lepšímu dýchání, jak v horku tak i chladu. Zvlhčovač nabízí 4 nastavení a dotykové ovládání. Velký podsvícený LED displej zobrazuje vlhkost a teplotu. K dispozici je 12 hodinový časovač a automatické nastavení vhodného stupně vlhkosti dle okolní teploty. Ionizace Samostatně ovladatelná ionizační funkce uvolňuje do vzduchu záporné ionty. Efekt je podobný přírodě. Po letní bouři je vzduch nasycený zápornými ionty a máte pocit svěžesti. Zvlhčovač vlastní automatické vypnutí při nedostatku vody v nádrži, ta má objem 4,5 l a je vhodný do místnosti o velikosti až do 40 m2.

Výjimečný kus Ardes U20 OBAL POŠKOZEN od spolehlivého výrobce neuvedeno máte možnost najít právě teď u nás za výborné peníze. V akci za 1 420 Kč.