Ariete-Scarlett 1389/14

Kávovar Ariete-Scarlett 1389/14 Jak lépe začít nový den, než s lahodnou čerstvou kávou? Jenom ta vůně právě namletých zrn dostane z postele i toho... více informací »
Ariete-Scarlett 1389/14
Značka: Ariete
4 599 Kč
Ověřit dostupnost
Kávovar Ariete-Scarlett 1389/14 Jak lépe začít nový den, než s lahodnou čerstvou kávou? Jenom ta vůně právě namletých zrn dostane z postele i toho...

Kávovar Ariete-Scarlett 1389/14 Jak lépe začít nový den, než s lahodnou čerstvou kávou? Jenom ta vůně právě namletých zrn dostane z postele i toho největšího spáče. Obohaťte si každý den výbornou kávou s pákovým kávovarem Ariete-Scarlett 1389/14. Šálek tohoto životabudiče si od teď budete moci dopřát kdykoliv na něj dostanete chuť a to v pohodlí vašeho domova. Bude stačit jenom chvilka a vaše kuchyň promění ve stylovou kavárnu. Retro design Nejedná se jen o praktického pomocníka, ale kávovar Ariete-Scarlett 1389/14 zaujme již na první pohled svým stylovým retro designem, díky kterému se z něj stane klenot každé kuchyně. Celokovové tělo doplňují páčkové spínače s kontrolkami, teploměr a tryska pro napěnění mléka. Bez problému ho budete moci nechat stát na kuchyňské lince a neztrácet čas jeho schováváním a následným vytahováním z poliček. Mletá káva i kávové pody E.S.E. Kávovar je vhodný pro mletou i porcovanou kávu (kávové pody E.S.E.). Jeho příkon je 900 W a tlak 15 barů. Odnímatelná nádrž o objemu 1 litr s viditelnou hladinou vody usnadňuje čištění.Velmi žádaný produkt můžete získat teď tu na stránkách v oblíbené kategorii páková espressa. Vyhledejte si akční produkty ve zmiňované sekci za super ceny! V očích zákazníků populární značka Ariete dlouhodobě vyrábí špičkové produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Vynikající produkt Ariete-Scarlett 1389/14 originál od značky Ariete k dostání u nás výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 4 599 Kč.