Aroma Winix Eucalyptus

Vonné polštářky Winix Eucalyptus Aroma Winix Eucalyptus Jestliže u vás doma nebo v kanceláři ochlazuje teplý vzduch v létě nebo jen zvlhčuje suchý... více informací »
Aroma Winix Eucalyptus
Značka: WINIX
340 Kč
Ověřit dostupnost
Vonné polštářky Winix Eucalyptus Aroma Winix Eucalyptus Jestliže u vás doma nebo v kanceláři ochlazuje teplý vzduch v létě nebo jen zvlhčuje suchý...

Vonné polštářky Winix Eucalyptus Aroma Winix Eucalyptus Jestliže u vás doma nebo v kanceláři ochlazuje teplý vzduch v létě nebo jen zvlhčuje suchý vzduch v zimě ultrazvukový zvlhčovač značky Winix, tak jistě oceníte, že kromě těchto dvou funkcí přístroj nabízí i možnost aromaterapie. Jednoduše do zvlhčovače vložíte polštářek, který je napuštěný olejem s vůní eukalyptu a následně si budete moci užívat příjemné chvíle odpočinku a relaxace s aromaterapií. Polštářky jsou určeny pro Winix L500 a v balení naleznete hned 12 kusů. Tak provoňte váš domov nádhernou vůní.

Výjimečný produkt Aroma Winix Eucalyptus od této skvělé značky WINIX jednoduše seženete momentálně na našich stránkách za výhodné peníze! Momentálně k dispozici za 340 Kč.