Aroma Winix Levandule

Vonné polštářky Winix Levandule Aroma Winix Levandule Jestliže u vás doma nebo v kanceláři ochlazuje teplý vzduch v létě nebo jen zvlhčuje suchý... více informací »
Aroma Winix Levandule
Značka: WINIX
340 Kč
Ověřit dostupnost
Vonné polštářky Winix Levandule Aroma Winix Levandule Jestliže u vás doma nebo v kanceláři ochlazuje teplý vzduch v létě nebo jen zvlhčuje suchý...

Vonné polštářky Winix Levandule Aroma Winix Levandule Jestliže u vás doma nebo v kanceláři ochlazuje teplý vzduch v létě nebo jen zvlhčuje suchý vzduch v zimě ultrazvukový zvlhčovač značky Winix, tak jistě oceníte, že kromě těchto dvou funkcí přístroj nabízí i možnost aromaterapie. Jednoduše do zvlhčovače vložíte polštářek, který je napuštěný olejem s vůní levandule a následně si budete moci užívat příjemné chvíle odpočinku a relaxace s aromaterapií. Polštářky jsou určeny pro Winix L500 a v balení naleznete hned 12 kusů. Tak provoňte váš domov nádhernou vůní.

Tento žádaný kus Aroma Winix Levandule od výrobce s mnohaletou tradicí WINIX seženete právě nyní na našich stránkách ve slevě! Pouze nyní za 340 Kč.