átová sluchátka Energy Sistem Headphones BT Urban 2 Radio Indigo

Bluetooth sluchátka s FM tunerem Energy BT Urban 2 Radio Spárujte je se svým mobilním telefonem, vyberte si svoji oblíbenou hudbu a nechte se unášet... více informací »
átová sluchátka Energy Sistem Headphones
Značka: Energy
529 Kč
Ověřit dostupnost
Bluetooth sluchátka s FM tunerem Energy BT Urban 2 Radio Spárujte je se svým mobilním telefonem, vyberte si svoji oblíbenou hudbu a nechte se unášet...

Bluetooth sluchátka s FM tunerem Energy BT Urban 2 Radio Spárujte je se svým mobilním telefonem, vyberte si svoji oblíbenou hudbu a nechte se unášet nerušeným poslechem bez kabelů. Bezdrátová Bluetooth sluchátka Energy BT Urban 2 Radio v modré barvě vám vedle toho umožní naladit rádio pomocí FM tuneru, zajmou slotem pro microSD karty a přinesou až 10 hodin poslechu na jedno nabití. Nalaďte svoji oblíbenou FM stanici Dáváte přednost rádiu před svými playlisty? Nebo si chcete rozšířit hudební obzory? Pak vás jistě potěší vestavěný FM tuner pro naladění rozhlasových stanic. Nepotřebujete k tomu přitom žádné kabely. Osvoboďte se od kabelů Nenechte se ničím omezovat při poslechu vaší oblíbené hudby a užijte si dokonalou bezdrátovou svobodu doma, při cestě do práce nebo na pláži. Díky bezdrátové technologii Bluetooth můžete sluchátka jednoduše spárovat s mobilním telefonem bez použití kabelů a ve chvíli, kdy jim dojde baterie, je připojit dodaným audio kabelem. Energie na celý den Nedělejte si starosti s nabíjením. Sluchátka Urban 2 zaujmou skvělou výdrží baterie až 10 hodin na jedno nabití, takže se můžete bavit poslechem od rána do večera. Pomocí tlačítek navíc lze lehce ovládat přehrávání a vyřizovat hovory prostřednictvím vestavěného mikrofonu. Dostatek místa na vaši hudbu Nechte svůj telefon doma a užijte si naplno svoje outdoorové aktivity nebo tréninky. Díky slotu na microSD kartu můžete do sluchátek vložit kartu o kapacitě až 64 GB s MP3 soubory, přepnout sluchátka do režimu MP3 a užívat si poslech své oblíbené hudby i bez telefonu.

Nový kus átová sluchátka Energy Sistem Headphones BT Urban 2 Radio Indigo od výrobce Energy jednoduše najdete zde nyní za výhodné peníze! Ve skvělé akci za 529 Kč.