Audio kabel Philips SWA2520W/10, stereofonní, 3m

Audio kabel Philips Pokud hledáte kvalitní audio kabel, pak neváhejte a pořiďte si ten od značky Philips. Kabel umožní přenos audio signálu mezi... více informací »
Audio kabel Philips SWA2520W/10
Značka: Philips
299 Kč
Ověřit dostupnost
Audio kabel Philips Pokud hledáte kvalitní audio kabel, pak neváhejte a pořiďte si ten od značky Philips. Kabel umožní přenos audio signálu mezi...

Audio kabel Philips Pokud hledáte kvalitní audio kabel, pak neváhejte a pořiďte si ten od značky Philips. Kabel umožní přenos audio signálu mezi danými zařízeními a to především díky vodičům z vysoce čisté mědi. Protiskluzová rukojeť zajistí velmi snadné používání a díky pružnému plášti a pryžové ochraně nebude docházet k poškození nebo lámání kabelu, které by mohlo ovlivnit jeho funkčnost. Dokonce nemusíte mít strach, že bude docházet ke ztrátě signálu, stínění z holé mědi totiž poskytne bezproblémový přenos. S dostatečnou délkou kabelu, která je 3 m, hravě propojíte požadovaná zařízení. Tak neváhejte, a dopřejte si čistý přenos zvuku pro váš maximální zážitek.

Neodolatelný výrobek Audio kabel Philips SWA2520W/10, stereofonní, 3m od dodavatele se skvělou pověstí Philips máte možnost koupit právě teď v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 299 Kč.