Audio kabel s konektory Real Cable 2RCA13M00 2xRCA/2xRCA, 3m

Kvalitní audio kabel s konektory RCA je vhodný pro zapojení CD přehrávačů, tunerů a dalších stereo zdrojů nebo kanálů do Hi-Fi zesilovačů.... více informací »
Audio kabel s konektory
Značka: Real Cable
617 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní audio kabel s konektory RCA je vhodný pro zapojení CD přehrávačů, tunerů a dalších stereo zdrojů nebo kanálů do Hi-Fi zesilovačů....

Kvalitní audio kabel s konektory RCA je vhodný pro zapojení CD přehrávačů, tunerů a dalších stereo zdrojů nebo kanálů do Hi-Fi zesilovačů. Použití je ale velmi univerzální. Disponuje dvojitým stíněním a pozlacenými kontakty. Jeho délka činí 3 metry. Patří do základní řady Moniteur, proto je vhodný pro méně náročně uživatele.Kabel má na obou stranách konektory RCA typu Male. Tyto konektory jsou lisované, ručně pájené a pozlacené 24-karátovým zlatem. Kabel je vyroben z bezkyslíkaté mědi označované jako OFC a je chráněn proti okolnímu rušení pomocí dvojitého stínění. Díky těmto vlastnostem je skvělou volbou pro všechny, kteří mají rádi opravdu kvalitní domácí poslech. Kvalitní audio kabel s konektory RCA M/M Délka 3 m 24k pozlacené, lisované, ručně pájené konektory Vyroben z bezkyslíkaté mědi OFC Dvojité stínění
Unikátní a oblíbený produkt Audio kabel s konektory Real Cable 2RCA13M00 2xRCA/2xRCA, můžete koupit již dnes na stránkách ve známé rubrice audio kabely. Nyní získáte oblíbené výrobky z této oblíbené sekce z pohodlí domova.

Tento velmi žádaný produkt Audio kabel s konektory Real Cable 2RCA13M00 2xRCA/2xRCA, 3m od předního výrobce Real Cable je k získání právě teď v nabídce trvale výhodně! Produkt nakoupíte teď u nás za 617 Kč.