Audio video konvertor Winner Group SCART/HDMI

Konvertor SCART na HDMI SCART na HDMI konvertor mění na vstupu analogový signál SCART na digitální HDMI 1080p (60Hz). Audio a video konverze se použije... více informací »
Audio video konvertor Winner
Značka: Winner Group
563 Kč
Ověřit dostupnost
Konvertor SCART na HDMI SCART na HDMI konvertor mění na vstupu analogový signál SCART na digitální HDMI 1080p (60Hz). Audio a video konverze se použije...

Konvertor SCART na HDMI SCART na HDMI konvertor mění na vstupu analogový signál SCART na digitální HDMI 1080p (60Hz). Audio a video konverze se použije např. u DVD přehrávače, videorekordéru (VHS), set top boxu či bezpečnostní kamery a jiných podobných zařízení, které mají SCART kabel. Obraz a zvuk lze pak přehrát na zařízeních s HDMI (např. projektor, HDTV, …). Snadné připojení Zařízení funguje jako plug and play, bez nutnosti cokoliv instalovat. Jen připojíte analogové zařízení přes SCART na SCART kabel (Input) a druhé digitální zařízení přes HDMI na HDMI kabel (Output). SCART Input: PAL, NTSC3.58, NTSC4.43, SECAM, PAL/M, PAL/N HDMI Output: 720p/1080p 60Hz Napájecí adaptér: AC 100V-240V 50/60Hz, DC 5V/1ATento velmi žádaný produkt Audio video konvertor Winner dostanete bez obtíží tady u nás ve známé sekci video kabely + konektory. Nyní si můžete vybrat unikátní produkty ve zmiňované kategorii za rozumné peníze!

Diskontní produkt Audio video konvertor Winner Group SCART/HDMI od společnosti s předním postavením na trhu Winner Group snadno naleznete tady a teď právě napořád výhodně. Výhodně za 563 Kč.