Autochladnička Guzzanti GZ 22B VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Termoelektrický chladící box s funkcí ohřevu Autochladnička... více informací »
Autochladnička Guzzanti GZ 22B VADA
Značka: neuvedeno
1 289 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Termoelektrický chladící box s funkcí ohřevu Autochladnička...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Termoelektrický chladící box s funkcí ohřevu Autochladnička Guzzanti GZ 22B je vhodná na kempování nebo přenos potravin na chatu či dovolenou. Celková kapacita činí 22 litrů a bez problémů tak pojme jídlo i nápoje na celý výlet. Kvalitní izolace a utěsnění víka zajistí, že chladnička chladí až 20°C pod okolní teplotu. Navíc je chladnička vybavena funkcí ohřevu a to až do teploty 65°C. Chladnička pracuje při napájení 12 V nebo 220-240 V. Můžete tak chladničku připojit do cigaretového zapalovače ve vašem automobilu, lodi či obytného přívěsu. Tichý bezkontaktní motorek s maximálním příkonem 58 W disponuje dlouhou životností. Výjimečný produkt Autochladnička Guzzanti GZ 22B jde sehnat právě teď na webu zařazený v kategorii autochladničky. Nyní najdete jiné výrobky ve zmíněné kategorii za skvělou cenu. U nás nabízíme více, mrkněte také na další kvalitní produkty od dodavatele neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný kus Autochladnička Guzzanti GZ 22B VADA VZHLEDU, ODĚRKY od společnosti s předním postavením na trhu neuvedeno jde koupit tady za výborné peníze! Pouze nyní za 1 289 Kč.