Automatická pračka Toshiba TW-BJ100M4PL (T03 series)

Automatická pračka Toshiba TW-BJ100M4PL (T03 series) Automatická pračka Toshiba TW-BJ100M4PL se rychle stane nepostradatelným... více informací »
Automatická pračka Toshiba TW-BJ100M4PL
Značka: Toshiba
10 990 Kč
Ověřit dostupnost
Automatická pračka Toshiba TW-BJ100M4PL (T03 series) Automatická pračka Toshiba TW-BJ100M4PL se rychle stane nepostradatelným...

Automatická pračka Toshiba TW-BJ100M4PL (T03 series) Automatická pračka Toshiba TW-BJ100M4PL se rychle stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie A+++, což ušetří vaše finance. Celkově se do ní vleze 9 kg prádla a její maximální otáčky dosahují hodnoty 1400 otáček za minutu. Nechte se unášet japonskou kvalitou a prvotřídním designem. Jedinečný tvar lopatek Hladký buben a velká lopatka ve tvaru zahnutého křídla se postarají o provoz unikátní technologie Flush Wave, kdy voda proniká tkaninou, díky čemuž bude odstraňovat i ty nejodolnější skvrny na stejném principu jako při ručním praní. Další technologií je The GreatWaves, která aktivuje praní ve studené vodě, jež je srovnatelně efektivní jako praní na 40 °C. Invertorový motor Vysoce výkonný invertorový motor je oproti ostatním technologiím pohodu dokonale tichý a jeho chod vás nebude nijak rušit. Vyznačuje se vysokou mírou odolnosti, díky tomu je na něj poskytována záruka až 10 let. Unikátní buben Buben pračky se pyšní jedinečnou konstrukcí, která umožňuje větší průtok vody, což vede k efektivnějšímu odstraňování skvrn. S prádlem zachází šetrně a pomocí povlaku Magic Drum je odolný vůči zašpinění, proto je vnitřek pračky udržován v perfektním stavu. Zachovalé barvy Program ColorAlive se stará o barevné oblečení a efektivně bojuje proti jeho odbarvení v průběhu pracího cyklu. ColorAlive je schopen zmenšit stupeň odbarvení až o 39 %. Navíc je vyhotoven tak, aby chránil životní prostředí a byl méně náročný na energii. 12´Super rychlý Super rychlý program se hodí ve chvíli, kdy potřebujete rychle vyprat pár kousků oblečení. Je určen pro menší náplně do 0,5 kg, aby bylo vše dokonale vypráno za pouhých 12 minut. Víte jak na čištění Vaší pračky? Přečtěte si náš článek – Jak vyčistit pračku Široký výběr Pračka je vybavena širokou řadou užitečných programů, které jsou schopny poskytnout dokonale čisté prádlo a řadí se mezi ně: Bavlna, Syntetické, Směsné, Živá barva, Bavlna Eco, 45´Každodenní praní, Super rychlé 12´, Vlna, Ložní prádlo, Antialergické, Jemné, Bundy a Sportovní oděvy. Přidejte další kousky V případě, že si po spuštění cyklu vzpomenete, že jste do pračky nevhodili všechno prádlo, není problém jej tam kdykoliv během praní přidat. Zámek dveří se otevře po 3 vteřinách a umožní vám doplnit buben dalšími kousky prádla. Intuitivní ovládání K dispozici je uživatelsky přívětivý LED displej, který se postará o intuitivní a jednoduché ovládání. Na prostorné obrazovce si pomocí otočného kolečka rychle navolíte požadované programy a parametry praní. Perfektní rozpouštění V zásuvce na prací prostředek se nachází rotor, který vylepší rozpouštění až o 20 %, díky čemuž bude docíleno efektivnějšího odstraňování skvrn a na oblečení nebudou zůstávat stopy po detergentu. Žádaný produkt máte možnost nakoupit taky na stránkách v oblíbené kategorii pračky. Nyní můžete najít ještě ostatní produkty z této známé sekce snadno online.

Vysoce kvalitní výrobek Automatická pračka Toshiba TW-BJ100M4PL (T03 series) od dodavatele kvalitních produktů Toshiba jde nakoupit tady za výhodnou cenu. Nabídky od 10 990 Kč.