Automatické espresso Gaggia Anima

Automatické espresso Gaggia Anima Pro lahodné Espresso nebo perfektně našlehané Cappuccino už nutně nemusíte chodit do kavárny, ale během pár chvil... více informací »
Automatické espresso Gaggia Anima
Značka: Gaggia
12 861 Kč
Ověřit dostupnost
Automatické espresso Gaggia Anima Pro lahodné Espresso nebo perfektně našlehané Cappuccino už nutně nemusíte chodit do kavárny, ale během pár chvil...

Automatické espresso Gaggia Anima Pro lahodné Espresso nebo perfektně našlehané Cappuccino už nutně nemusíte chodit do kavárny, ale během pár chvil si lze připravit úžasnou kávu, která vás nakopne na náročný den, přímo u vás doma. Značka Gaggia se pyšní několikaletou tradicí a je tak zárukou spolehlivosti a vysoké kvality. Lehkost ovládání Ovládání kávovaru není nijak složité a i hned po probuzení si zvládnete připravit výbornou kávu, navíc Espresso nebo Lungo jen stiskem jediného tlačítka. Mléčná káva nebo čaj Díky mléčné trysce si budete moci vychutnat i lahodné Cappuccino. Pokud však vy nebo někdo z rodiny a přátel preferujete čaj, už nebudete potřebovat ani rychlovarnou konvici, protože přístroj zvládá kromě kávy vyrobit i horkou vodu. Nastavitelná hrubost Kvalitní keramické mlýnky jsou tiché a dokážou z kávových zrn extrahovat ty nejčistší esence, aniž by došlo k přehřátí nebo připálení zrn. Hravě si také nastavíte i hrubost mletí od té nejjemnější pro silnou chuť, až po hrubé mletí pro lehkou kávu. Jednoduchá údržba Snadná je i údržba přístroje, kávovar totiž při každém zapnutí a vypnutí propláchne kávový okruh a také vás upozorní, kdy je už na čase jej odvápnit.

Žádaný kus Automatické espresso Gaggia Anima od našeho známého výrobce Gaggia snadno získáte ještě dnes v bezva akci! Levně za cenu 12 861 Kč.