Automatické espresso Gaggia Anima Prestige OTC

Automatické espresso Gaggia Anima Prestige Pro lahodné Espresso nebo perfektně našlehané Cappuccino už nutně nemusíte chodit do kavárny, ale během... více informací »
Automatické espresso Gaggia Anima
Značka: Gaggia
14 357 Kč
Ověřit dostupnost
Automatické espresso Gaggia Anima Prestige Pro lahodné Espresso nebo perfektně našlehané Cappuccino už nutně nemusíte chodit do kavárny, ale během...

Automatické espresso Gaggia Anima Prestige Pro lahodné Espresso nebo perfektně našlehané Cappuccino už nutně nemusíte chodit do kavárny, ale během pár chvil si lze připravit úžasnou kávu, která vás nakopne na náročný den, přímo u vás doma. Značka Gaggia se pyšní několikaletou tradicí a je tak zárukou spolehlivosti a vysoké kvality. Lehkost ovládání Ovládání kávovaru není nijak složité a i hned po probuzení si zvládnete připravit výbornou kávu, navíc Espresso nebo Lungo jen stiskem jediného tlačítka. Mléčná káva nebo čaj Díky mléčnému systému a velké nádobě na mléko si budete moci vychutnat i lahodné Cappuccino nebo Latte macchiato. Pokud však vy nebo někdo z rodiny a přátel preferuje čaj, už nebudete potřebovat ani rychlovarnou konvici, protože přístroj zvládá kromě kávy vyrobit i horkou vodu. Nastavitelná hrubost Kvalitní keramické mlýnky jsou tiché a dokážou z kávových zrn extrahovat ty nejčistší esence, aniž by došlo k přehřátí nebo připálení zrn. Hravě si také nastavíte i hrubost mletí od té nejjemnější pro silnou chuť, až po hrubé mletí pro lehkou kávu. Jednoduchá údržba Snadná je i údržba přístroje, kávovar totiž při každém zapnutí a vypnutí propláchne kávový okruh, při přípravě mléčné kávy umožní důkladně mléčný systém pročistit, a také vás upozorní, kdy je už na čase kávovar odvápnit.

Tento levný výrobek Automatické espresso Gaggia Anima Prestige OTC od spolehlivé značky Gaggia máte možnost dostat právě teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Zrovna nyní za cenu 14 357 Kč.