Automatické espresso SMEG BCC01WHMEU

Automatické espresso 50's Style Smeg BCC01WHMEU Hledáte elegantní malý automatický presovač, který zapadne do každé kuchyně?... více informací »
Automatické espresso SMEG BCC01WHMEU
Značka: Smeg
15 990 Kč
Ověřit dostupnost
Automatické espresso 50's Style Smeg BCC01WHMEU Hledáte elegantní malý automatický presovač, který zapadne do každé kuchyně?...

Automatické espresso 50's Style Smeg BCC01WHMEU Hledáte elegantní malý automatický presovač, který zapadne do každé kuchyně? Nechte se okouzlit jednoduchou estetikou padesátých let s kolekcí firmy Smeg. Toto automatické espresso je velmi kompaktní a výkonné, takže nezabere místo a přitom vám naservíruje kvalitní kávu jako z kavárny. Požitek pro oko S kávovarem Smeg 50's Style si nepořizujete jen nový spotřebič. Bude hvězdou vaší kuchyně, která potěší i oko. Vyrobený je z kvalitního plastu s hliníkovými prvky. Tlačítka na horní části přístroje jsou podsvícená a esteticky nerušivá. Elegantní oblé linie přitom kombinuje s kompaktní praktičností. Díky úzkému profilu zapadne na každou linku. Snadné ovládání Tento kávovar je designovaným, aby vám co nejvíce ušetřil práci. Nádržkou na vodu s objemem 1,4 l počínaje. Přístup k ní je v horní části přístroje a víc než co jiného připomíná kbelíček s uchem. Jde tedy jednoduše vyjmout a naplnit. Nádržka na kávu objemu 150 g se nachází hned vedle, také snadno přístupná shora. Přístroj potom ovládáte za pomoci pouhých pěti tlačítek, kterými ale můžete dát v kombinacích příkazů mnohem víc. Včetně čištění nebo odvápnění. Přesně podle chuti Máte rádi espresso, rispetto nebo americano? Kávovar vám připraví kávu přesně podle gusta. Pokud přijde na návštěvu vyznavač čaje, zařídí i horkou vodu. Navíc můžete regulovat i hrubost mletí kávy přímo v zásobníku. Nastavíte i předpokládanou tvrdost vody, které se má kávovar přizpůsobit. Pokud máte rádi velkou kávu, stačí vyndat odkapávací tácek a váš oblíbený hrneček se pod kávovar bez problémů vejde. Síla v malém Kávovar ohřívá vodu výkonným systémem Thermoblock a silou 1 350 W. Zvládá tlak o síle 19 barů a varnou jednotku můžete dle potřeby vyjmout a vyčistit, což zvyšuje její životnost. Při startu se také přístroj automaticky propláchne. Pokud něco nejde podle plánu nebo jen došla káva či voda, upozorní vás zvukovým signálem a blikáním kontrolky na horním panelu.

Zcela unikátní kus Automatické espresso SMEG BCC01WHMEU od kvalitní značky Smeg jednoduše seženete u nás nyní levně! Akční ceny od 15 990 Kč.