Autorádio Orava AR-111 A OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Autorádio Orava AR-111 je ideální společníkem pro cesty... více informací »
Autorádio Orava AR-111 A OBAL
Značka: neuvedeno
944 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Autorádio Orava AR-111 je ideální společníkem pro cesty...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Autorádio Orava AR-111 je ideální společníkem pro cesty vašim vozidlem. Díky možnosti připojení USB/SD a MMC můžete poslouchat nejen rádio, ale také své oblíbené písničky z paměťových médií. Nechybí podpora přehrávání WMA/MP3 z USB zařízení. Stylovost autorádia je dosažena pomocí velkého barevného LCD displeje a modře podsvícených tlačítek. Na autorádiu nechybí tlačítko pro vypnutí zvuku MUTE nebo funkce pro zvýraznění hlubokých tónů Loudness.
Tento velmi žádaný produkt Autorádio Orava AR-111 A OBAL POŠKOZEN jde koupit bezstarostně tu na webu ve známé kategorii audio. Nyní najdete ostatní produkty ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu. Významný výrobce neuvedeno poskytuje top sortiment . Nakupujte, dokud je zboží sladem! U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na více skvělých kousků značky neuvedeno. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kus Autorádio Orava AR-111 A OBAL POŠKOZEN od kvalitní značky neuvedeno snadno seženete právě nyní opravdu výhodně. Aktuálně výhodně za 944 Kč.