Autorádio Pioneer DEH-S320BT

Autorádio Pioneer DEH-S320BT Vychutnejte si skvělý hudební zážitek přímo ve vašem automobilu. Autorádio s CD přehrávačem Pioneer DEH-S320BT se... více informací »
Autorádio Pioneer DEH-S320BT
Značka: Pioneer
3 311 Kč
Ověřit dostupnost
Autorádio Pioneer DEH-S320BT Vychutnejte si skvělý hudební zážitek přímo ve vašem automobilu. Autorádio s CD přehrávačem Pioneer DEH-S320BT se...

Autorádio Pioneer DEH-S320BT Vychutnejte si skvělý hudební zážitek přímo ve vašem automobilu. Autorádio s CD přehrávačem Pioneer DEH-S320BT se stane nepostradatelným společníkem na vašich cestách. Poskytne vám přístup k oblíbeným FM stanicím, umožní přehrávat kompaktní disky a využívat USB a AUX vstupy. Plné možností Zařízení je možné propojit s vaším telefonem pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Díky tomuto budete schopni přehrávat své oblíbené playlisty skrze aplikaci Spotify. Navíc je možné využívat speciální aplikaci Pioneer Smart Sync, která umožňuje komunikaci telefonu s autorádiem a ovládat hlasitost, přeskakovat skladby a další. Široké spektrum možností Autorádio umožňuje přehrávat skladby ve třech formátech, kterými jsou MP3, WAV a FLAC. Dále umožňuje přehrávání přímo z USB rozhraní a dokáže komunikovat s telefony obsahující Android 5.0 a vyšší s AOA 2.0 doplňkem. Snadné ovládání Využívejte pokročilých funkcí, jako je ASR a pěti pásmový grafický ekvalizér, díky nemuž si budete moci nastavit výsledný zvuk dle svých vlastních preferencí a představ. Ochraňte svůj automobil a lehce odejměte čelní panel rádia ve chvíli, kdy na delší dobu opouštíte vozidlo. Zcela jistě oceníte možnost propojení rádia s ovládáním na volantu, díky čemuž se vyhnete dalším rušivým pohybům. Žádaný produkt Autorádio Pioneer DEH-S320BT lze zakoupit také tu na stránkách v oblíbené kategorii audio. Nyní najdete podobné kousky z této rubriky ve slevě! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také více skvělých kousků značky Pioneer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Pioneer pro své zákazníky nabízí kvalitní zboží.

Ve slevě tento produkt Autorádio Pioneer DEH-S320BT od odblíbeného výrobce Pioneer můžete koupit zde teď v akci. Nyní lze objednat jen za 3 311 Kč.