Autorádio Pioneer MVH-S120UB

Autorádio Pioneer MVH-S120UB Každý určitě rád poslouchá hudbu nebo zprávy po cestě autem. S výkonným autorádiem MVH-S120UB značky Pioneer si... více informací »
Autorádio Pioneer MVH-S120UB
Značka: Pioneer
1 602 Kč
Ověřit dostupnost
Autorádio Pioneer MVH-S120UB Každý určitě rád poslouchá hudbu nebo zprávy po cestě autem. S výkonným autorádiem MVH-S120UB značky Pioneer si...

Autorádio Pioneer MVH-S120UB Každý určitě rád poslouchá hudbu nebo zprávy po cestě autem. S výkonným autorádiem MVH-S120UB značky Pioneer si budete moci vychutnat hudbu ze svojí oblíbené stanice nebo USB disku, vždy když pojedete třeba do práce nebo na dovolenou. Mnoho možností přehrávání Autorádio si rozumí s chytrými telefony, jejichž součástí je operační systém Android 5.0 a vyšší, proto pokud máte ve svém telefonu oblíbené skladby, jednoduše je přehrajete. Rádio zvládne tedy přehrát formát MP3, ale i WAV nebo FLAC soubory. Zvuk podle vašich představ Jednoduše připojíte také USB disk a dokonce si snadno nastavíte i výsledný zvuk, přesně tak, jaké máte preference a to díky 5pásmovému grafickému ekvalizéru, pro váš maximální hudební zážitek. Čelní panel autorádia můžete lehce odejmout, vždy když automobil opouštíte a tím tak předejít jeho zcizení.

Nejprodávanější produkt Autorádio Pioneer MVH-S120UB od kvalitního výrobce Pioneer dostanete tady teď právě za nejnižší cenu! Cenově vychází na 1 602 Kč.