BasicXL – Dálkový ovladač univerzání 10 v 1 – BXL-RC001 OBAL POŠ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Dálkový ovladač BasicXL je tak jednoduchý a univerzální,... více informací »
BasicXL - Dálkový ovladač univerzání 10 v 1 - BXL-RC001 OBAL
Značka: Nedis
179 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Dálkový ovladač BasicXL je tak jednoduchý a univerzální,...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Dálkový ovladač BasicXL je tak jednoduchý a univerzální, jak jen může být. Pomocí infračerveného paprsku budete moci ovládat až deset různých zařízení, kupříkladu satelit, televizor, Hi-fi věž, DVD či Blu-ray přehrávač a další. Přednastavený ovladač napájí dvě AAA baterie, které skrývá odolné plastové tělo v černé barvě.
Levný produkt BasicXL – Dálkový ovladač univerzání 10 v 1 – BXL-RC001 OBAL POŠ máte možnost pořídit nyní u nás umístěný v rubrice televize zlevněno. Připravili jsme podobné zboží z této sekce za výhodnou cenu! U zákazníků oblíbená značka Nedis pro své zákazníky nabízí prvotřídní sortiment.! A to ještě není vše! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od dodavatele Nedis. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt BasicXL - Dálkový ovladač univerzání 10 v 1 - BXL-RC001 OBAL POŠ od výrobce Nedis najdete zrovna dneska levně. Výhodně za cenu 179 Kč.