Baterie Accu 2xAA 2400

Spolehlivý zdroj energie Vysokokapacitní nabíjecí baterie VARTA Accu 2xAA 2400 mAh jsou energetickým řešením pro náročné... více informací »
Baterie Accu 2xAA 2400
Značka: Varta
239 Kč
Ověřit dostupnost
Spolehlivý zdroj energie Vysokokapacitní nabíjecí baterie VARTA Accu 2xAA 2400 mAh jsou energetickým řešením pro náročné...

Spolehlivý zdroj energie Vysokokapacitní nabíjecí baterie VARTA Accu 2xAA 2400 mAh jsou energetickým řešením pro náročné uživatele. Jejich přívlastek „Ready To Use“ je předurčuje k okamžitému použití pro napájení vašich zařízení. Kapacita 2400 mAh je vhodná pro použití v nejnáročnějších zařízeních, jako jsou fotoaparáty, blesky a mnoho dalších. Nabíjení netrpí neduhem paměťového efektu a baterie si tak zachovává 75% kapacitu po dobu nejméně 12 měsíců.
Tento žádaný produkt Baterie Accu 2xAA 2400 můžete dostat prostě tady na webu zařazený v sekci baterie. Prozkoumejte ještě podobné zboží ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od výrobce Varta. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Baterie Accu 2xAA 2400 od kvalitní značky Varta máte možnost sehnat právě dnes skutečně levně. Akční ceny již od 239 Kč.