Baterie Canon pro tiskárny Selphy (4822C001)

Baterie Canon pro tiskárny Selphy Akumulátor Selphy od Canonu vám umožní používat vaši tiskárnu nezávisle na elektrické síti. Můžete si tak... více informací »
Baterie Canon pro tiskárny
Značka: Canon
5 090 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie Canon pro tiskárny Selphy Akumulátor Selphy od Canonu vám umožní používat vaši tiskárnu nezávisle na elektrické síti. Můžete si tak...

Baterie Canon pro tiskárny Selphy Akumulátor Selphy od Canonu vám umožní používat vaši tiskárnu nezávisle na elektrické síti. Můžete si tak vytisknout až 72 fotografií. Když se následně vybije, tak stačí pouhé čtyři hodiny a je znovu plně připraven k použití. Takto to můžete učinit bezmála 300. Stane se tak neocenitelným doplňkem každé vaší tiskárny typu Selphy CP1000, CP1200 a CP1300.
Výjimečný a žádaný produkt Baterie Canon pro tiskárny Selphy (4822C001) dostanete bez obtíží tady u nás v oblíbené kategorii notebooky. Mrkněte na ještě další produkty ve zmíněné sekci za rozumné peníze.

Velmi oblíbený výrobek Baterie Canon pro tiskárny Selphy (4822C001) od známého předního výrobce Canon snadno naleznete zrovna ve výprodejové akci. Nyní nakoupíte za 5 090 Kč.