Baterie GP Super Alkaline, AA, 20ks

Baterie GP Super Alkaline, AA Jedná se o tužkové baterie s napětím 1,5 V. Baterie Alkaline se řadí mezi jednorázové baterie GP typu AA a vyznačují... více informací »
Baterie GP Super Alkaline
Značka: GP
269 Kč
Ověřit dostupnost
Baterie GP Super Alkaline, AA Jedná se o tužkové baterie s napětím 1,5 V. Baterie Alkaline se řadí mezi jednorázové baterie GP typu AA a vyznačují...

Baterie GP Super Alkaline, AA Jedná se o tužkové baterie s napětím 1,5 V. Baterie Alkaline se řadí mezi jednorázové baterie GP typu AA a vyznačují se svou vysokou kvalitou materiálů, ale i celkového zpracování. Jsou navrženy k použití u veškeré přenosné elektroniky v domácnosti jako jsou hračky, hodiny, dálkové ovladače a další. Pyšní se technologií proti vytečení a dlouhou životností. V balení naleznete 20 kusů těchto baterií.Kvalitní a žádaný produkt Baterie GP Super Alkaline, AA, máte možnost pořídit zrovna tu na webu ve známé rubrice baterie! Pořiďte si podobné výrobky z této oblíbené sekce z pohodlí domova. Známý dodavatel GP dodává vysoce kvalitní sortiment.

Tento unikátní produkt Baterie GP Super Alkaline, AA, 20ks od společnosti s předním postavením na trhu GP jednoduše naleznete zde teď právě za výhodné peníze. Aktuálně za 269 Kč.