Beko DPY 8506 GXB1 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Suště prádlo rychle a bez námahy. Kondenzační sušička... více informací »
Beko DPY 8506 GXB1 OBAL
Značka: Beko
11 866 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Suště prádlo rychle a bez námahy. Kondenzační sušička...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Suště prádlo rychle a bez námahy. Kondenzační sušička Beko DPY 8506 GXB1 se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Tato sušička vyniká zejména nízkou spotřebou, patří totiž do velmi úsporné energetické třídy A+++. Její provoz je tudíž citlivý jak k vaší peněžence, tak k životnímu prostředí. Velký buben pojme až 8 kg prádla v jedné dávce, což je náplň standartní pračky.Sušička Beko DPY 8506 GXB1 je vybavena jedinečnou funkcí FlexySense. Díky senzorům, které snímají vlhkost prádla je nastavení sušičky velmi jednoduché. Zvolíte požadovaný stupeň vlhkosti a sušička se při jeho dosažení sama zastaví. Jemný pohyb bubnu chrání prádlo před přílišným zmačkáním a usnadní vám tak následné žehlení. Program Mix umožňuje současné sušení bavlny a syntetických vláken. Odpadá tak třídění prádla podle materiálu. Funkce Snadné žehlení udržuje jednotlivé kusy prádla od sebe oddělené a tím pádem nezmačkané až 2 hodiny po ukončení sušení.Volit můžete mezi 16 programy, takže vždy najdete ten pravý pro vaše prádlo. V případě, že opravdu spěcháte, zvolte program Xpress 35. Ten usuší 2 kg prádla za pouhých 35 minut. Běžné sušičky si často nedokáží dokonale poradit se silnějšími látkami jako je například džínovina. Sušička Beko DPY 8506 GXB1 je vybavena speciálním programem určeným přímo pro tyto materiály. Pokud potřebujete jen zbavit prádlo nežádoucího pachu, použijte program Osvěžení prádla. Prádlo je znovu svěží, aniž byste jej museli prát.Sušička Beko DPY 8506 GXB1 se snadno ovládá. Nastavení si můžete překontrolovat na přehledném LCD displeji. Sušení si můžete navíc lépe naplánovat díky funkci odloženého startu. Kvalitní a oblíbený výrobek Beko DPY 8506 GXB1 OBAL POŠKOZEN dostanete rovnou tady na webu umístěný v rubrice sušičky 8 kg. Nyní si můžete vybrat podobné kusy z této oblíbené kategorie ve výhodné akci!

Designový výrobek Beko DPY 8506 GXB1 OBAL POŠKOZEN od známého výrobce Beko máte možnost najít právě teď u nás ve výhodné akci. Právě nyní za 11 866 Kč.