BEKO RCSA 270 M21W VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má škrábance + odřeniny na levém boku. Antibakteriální štít Kombinovaná... více informací »
BEKO RCSA 270 M21W
Značka: Beko
5 151 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má škrábance + odřeniny na levém boku. Antibakteriální štít Kombinovaná...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má škrábance + odřeniny na levém boku. Antibakteriální štít Kombinovaná chladnička BEKO RCSA 270 M21W v energetické třídě A+ je tou správnou volbou pro vaše potraviny. Objem chladničky činí 175 l a mrazničky 87 l, takže bez problému vystačí pro celou rodinu. Velkou předností spotřebiče je antibakteriální štít, který brání vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku. Štít je tvořen madlem a těsněním s antibakteriální úpravou pro dokonalou čistotu vaší chladničky. Úsporné LED osvětlení V lednici je zabudováno LED osvětlení, které svítí na každou přihrádku, takže máte dokonalý přehled o svých zásobách. LED osvětlení navíc dobře vypadá a na rozdíl od klasické žárovky nehřeje, takže vede ke snížení spotřeby elektřiny. Benefitem je rovněž automatické odmrazování chladničky. Komfortní uskladnění potravin Pro uskladnění potravin v chladničce můžete využít 4 zásuvky a několik skleněných polic, zatímco v mrazničce máte k dispozici celkem 3 zásuvky.
Nejprodávanější kus máte možnost získat také na stránkách v kategorii lednice! Nyní najdete skvělé produkty ve zmíněné sekci za výhodné peníze! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další kvalitní produkty od výrobce Beko. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Beko prodává velmi kvalitní produkty. za parádní ceny. Nové kousky každý den!

Oblíbený a kvalitní kus BEKO RCSA 270 M21W VADA VZHLEDU, ODĚRKY od skvělého výrobce Beko lze pořídit právě teď u nás skutečně levně! V současnosti za 5 151 Kč.