BEURER BY 40

Odsávačka mléka Beurer BY 60 Odsávačka mléka Beurer BY 60 je ideálním pomocníkem pro každou maminku. Můžete si vybrat mezi možností manuálního... více informací »
BEURER BY 40
Značka: BEURER
2 339 Kč
Ověřit dostupnost
Odsávačka mléka Beurer BY 60 Odsávačka mléka Beurer BY 60 je ideálním pomocníkem pro každou maminku. Můžete si vybrat mezi možností manuálního...

Odsávačka mléka Beurer BY 60 Odsávačka mléka Beurer BY 60 je ideálním pomocníkem pro každou maminku. Můžete si vybrat mezi možností manuálního odsávání nebo elektrického. Vždy se přizpůsobí vašim potřebám. Obsluha i údržba je velmi snadná a rychlá. Navíc, disponuje protiskluzovými nožičkami a všechny její části se dají desinfikovat. Vakuová pumpa Vakuová pumpa zajistí, že odsávání bude pro vás šetrné a bezbolestné. Odsávačka se maximálně snaží napodobit sání dítěte. 10 úrovní stimulace Ke stimulaci vylučování mateřského mléka dochází při jemném rychlém sání včetně masáže prsu. Díky 10 úrovním stimulace si vždy vybere tu, která vám bude příjemná. 10 úrovní odsávání Hluboké pomalé sání napodobuje přirozenou rychlost sání a příjmu potravy dítěte. V této fázi dochází k vylučování mateřského mléka a k jeho následnému odsátí.. Displej Odsávačka disponuje dobře čitelným displejem, který vám ukáže aktuální nastavení, čas odsávání a stav baterie. Určitě se vám bude líbit i vnitřní paměť, která si přesně zapamatuje vaše individuální nastavení. Neodolatelný produkt lze sehnat zrovna tady na našich stránkách v kategorii ostatní péče o dítě. Připravili jsme jiné výrobky z této populární kategorie za super ceny. U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na další skvělé kousky od výrobce BEURER. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce BEURER dodává prvotřídní produkty. A to je teprve začátek.

Zlevněný kus BEURER BY 40 od výrobce se skvělou pověstí BEURER můžete pořídit právě nyní na našich stránkách za výborné peníze. V současnosti za 2 339 Kč.