Bezdrátová herní sluchátka Nacon RIG 700HD (213420-05)

Dokonale vyvážený zvuk Bezdrátová herní sluchátka Nacon RIG 700HD přináší vše, co potřebujete k vytouženému vítězství ve vašich oblíbených... více informací »
Bezdrátová herní sluchátka Nacon
Značka: NACON
2 738 Kč
Ověřit dostupnost
Dokonale vyvážený zvuk Bezdrátová herní sluchátka Nacon RIG 700HD přináší vše, co potřebujete k vytouženému vítězství ve vašich oblíbených...

Dokonale vyvážený zvuk Bezdrátová herní sluchátka Nacon RIG 700HD přináší vše, co potřebujete k vytouženému vítězství ve vašich oblíbených hrách. Díky odnímatelnému mikrofonu s technologií potlačení šumu bude komunikace s týmem dokonale čistá. Těšit se můžete na měkké polstrování, které vám poskytne maximální pohodlí po celé hodiny hraní a také na akusticky izolované náušníky, které zamezí hluku pro podporu vaší soustředěnosti a větší prožitek z hudby. Pomyslnou třešničkou na dortu je bezdrátové připojení pomocí USB přijímače, výdrž až 12 hodin na jedno nabití a praktické ovládací prvky.

Tento levný produkt Bezdrátová herní sluchátka Nacon RIG 700HD (213420-05) od známého výrobce NACON je k získání tady teď za akční cenu. Aktuálně za super cenu 2 738 Kč.