Bezdrátová klávesnice Logitech K400 Plus (920-007151) OBAL POŠKOZ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Dokonalé spojení klávesnice a myši Klávesnice K400 Plus od... více informací »
Bezdrátová klávesnice Logitech K400 Plus (920-007151) OBAL
Značka: neuvedeno
759 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Dokonalé spojení klávesnice a myši Klávesnice K400 Plus od...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Dokonalé spojení klávesnice a myši Klávesnice K400 Plus od společnosti Logitech je nepřekonatelným spojením klávesnice a polohovacího zařízení do jednoho. Díky tomu bude ovládání vašeho osobního počítače nebo chytré televize jednodušší, než kdy dříve. Klávesnice má klasické české rozložení. Její klávesy jsou velmi tiché a okamžitě si na ně zvyknete. Touchpad, který bez zaváhání nahradí klasickou myš a jehož velikost je úžasných 3,5″, přispěje k pohodlnému ovládání vašeho zařízení. Úžasná výdrž baterie Klávesnice Logitech K400 Plus se může pochlubit obrovskou výdrží baterií, která činí až 18 měsíců. To je tak dlouhá doba, že prakticky odstraňuje nutnost výměny baterií. K prodloužení výdrže baterie výrazně přispívá požívání vypínače zap/vyp. Životnost baterií byla testována při dvouhodinové práci každý den. Výdrž se může lišit v závislosti na použití a na pracovním prostředí. Konektivita Připojení klávesnice Logitech K400 Plus k počítači je umožněno pomocí mikropřijímače, který se vsune do USB portu počítače. Po vsunutí USB adaptéru a zapnutí klávesnice ji můžete začít okamžitě používat. USB přijímač lze použít až pro šest zařízení Unifying. Podporovanými operačními systémy jsou Windows 7, Windows 8, Windows 10 a novější, Android™ 5.0 a novějším a Chrome OS™.
Povedený produkt Bezdrátová klávesnice Logitech K400 Plus (920-007151) můžete pořídit ještě tady na stránkách v oblíbené kategorii notebooky. Pořiďte si ještě jiné kusy ve zmiňované kategorii za super ceny! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více! Máme v nabídce však také další kvalitní zboží značky neuvedeno. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Bezdrátová klávesnice Logitech K400 Plus (920-007151) OBAL POŠKOZ od skvělé značky neuvedeno je dostupný tady pořád výhodně. Levně za 759 Kč.